Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Найкращі гінекологи Одеса (Найкращі гінекологи Одеса)
Найкращі гінекологи Одеса
Амелі Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі гінекологи Одеса


У мене міома матки, радять робити операцію. Хочу додатково проконсультуватися, може можна обійтися без неї і вилікувати медикаментозно. Порадьте до кого можна звернутися?
 
Іоланта Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу рекомендувати Лихачову Ларису Євгенівну, мені вона допомогла чудово впоратися з кістою. Рекомендую!
 
Alyonka Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Не могла завагітніти, були проблеми по-жіночому. Вилікувала за 10 днів, хоча інші лікували півроку, не від того діагнозу. Сказала, можна вагітніти після лікування одразу. Так і вийшло. Дуже багато порад дала перед вагітністю. І з приводу лікування, і не переборщувала з ліками.  До речі, зверталася повторно з іншою проблемою, і також оперативно було поставлено діагноз і призначено лікування. Рекомендую Ларису Євгенівну!
 
Амена Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
За останній рік я перебрала різних фахівців, і ніхто мені не зміг допомогти! У Ольги Опанасівни Міщенко я отримала відповіді на всі питання, і мене нарешті вилікували!
 
Андреа Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
А я крім слів величезної подяки до Лариси Євгенівни, нічого сказати не можу. Була у трьох різних лікарів, усі говорили, що в мене просто індивідуальні особливості організму. Тільки Лариса Євгенівна поставила діагноз і вилікувала.  Нічого зайвого мені не призначала.
 
Hatalahbek Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважна, доброзичлива, навіть коли пацієнтка не дуже дисциплінована в термінах відвідування лікаря. Обстеження робить на всі 100 % і за відсутності скарг, звертає увагу на стан організму жінки загалом, а не тільки у своїй вузькій спеціалізації. Завжди у відмінному настрої!
 
Бекка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна, дуже грамотна лікарка, спостерігаюся у неї давно, все просто супер, все розповість і пояснить. Усім раджу, запис правда дуже щільний!
 
Аїша Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Міщенко - професіонал своєї справи. Спостерігаюся у нього. Так, він буває не сюсюкається, але в проблемі завжди розбереться, дуже грамотна, позитивна. Рекомендую!
 
Rock03 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасна лікарка Ольга Опанасівна! Багато років спостерігаюся в неї. Знаєте, є такі лікарі, в яких ти впевнений на всі 100%. Для мене Ольга Опанасівна саме такий лікар. Це велика рідкість зараз. Я дуже рада, що в мене є мій лікар.
 
JojiM Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися, де приймає Лариса Євгенівна, скільки коштує прийом, як записатися? Залиште контакти Ольги Опанасівни?
 
Аїша Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна та Ольга Опанасівна приймає в клініці "Лікаріум", прийом коштує 600 грн. Записатися можна за телефонами: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Грейс Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена що колись з Ольгою Опанасівною звела доля! Після 4-х завмерлих вагітностей вона допомогла виносити і народити здорового малюка. Задоволена нею на всі 100%.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Найкращі гінекологи Одеса (Найкращі гінекологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: