Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Одеса відгуки (Отоларинголог Одеса відгуки)
Отоларинголог Одеса відгуки
LesyAa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Отоларинголог Одеса відгуки


Шановні форумчани, порадьте грамотного отоларинголога. Після пірнання в морі сильно болить вухо, а йти до кого попало не хочеться, чекаю вашої поради.
 
5Мила5 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
З усіх ЛОРів міста можу порекомендувати тільки Гурську Т.В., як кваліфікованого лікаря.
 
Ніка358 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Маю великий досвід у відвідуванні ЛОР-лікарів, раніше лікувалася у Бондаренко, Любчак, Оробець. Роблю висновок, що Гурська Тамара Валеріївна - найкраща з них. Дуже доброзичливе і позитивне ставлення до пацієнта, постановка діагнозу і призначення - чітко і по справі.
 
Наталя25 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара - дуже чуйна лікарка, грамотна. Я цілий рік ходила по лікарях Бондаренко, Мельник, Сенько, і ніхто мені не зміг допомогти, а вона знайшла проблему, допомогла мені позбутися її.  Тамара Валеріївна за кожного пацієнта переживає, намагається допомогти. Я дуже рада, що потрапила до цього прекрасного лікаря. Буду рекомендувати її близьким і друзям!
 
Martachill5 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила до Гурської Тамари вже із запущеним гострим ларингітом. Відмінний фахівець. Оглянула. Поставила запитання. Рекомендації розписала докладно. Відповіла на всі запитання. Обов'язково буду рекомендувати її всім, хто цього потребує.
 
barbaba2 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Періодично звертаюся до Тамари Гурської вже кілька років. Прийом проводить завжди грамотно і лаконічно.  Але при цьому розгорнуто відповідає на всі поставлені запитання. Рекомендую.
 
Іванка66 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Таких би лікарів побільше, як Гурська Тамара! Уважний, грамотний, ввічливий, чуйний. Знайде спільну мову як з маленькою дитиною, так і з людиною у віці. Підхід до лікування грамотний, чіткий, все по справі.
 
Юllia Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де приймає лікарка Гурська?
 
Martachill5 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Приймає Тамара Валеріївна на Генуезькій 1/2 у клініці "Лікаріум". Контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
vera67 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам потрібен отоларинголог, який справжній професіонал і не просто лікар за посадою, зверніться до Тамари Валеріївни. Її турбота про пацієнтів відчувається в кожному візиті.
 
barbaba2 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - один із найкращих лікарів, з якими мені доводилося мати справу. Її розуміння проблем пацієнта і здатність дати вичерпні відповіді - це рідкість.
 
Полька Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Чуйне і чуйне ставлення до пацієнта, грамотне лікування, найкращий лікар, у якого коли-небудь проходила лікування. Це Гурська Тамара!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Одеса відгуки (Отоларинголог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: