Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Найкращий уролог Одеси (Найкращий уролог Одеси)
Найкращий уролог Одеси
АндрійЧудаков Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий уролог Одеси


Чи можете порекомендувати хорошого уролога? Мене замучив простатит, а всі, до кого не звертаюся, виписують абсолютно стандартне рішення і намагаються здерти побільше грошей, при цьому ставлячись далеко не шанобливо.
 
Basov Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Колосов виявився на порядок розумнішим за урологів, у яких я раніше лікувався. Свій професіоналізм він показав повною мірою, коли спочатку правильно поставив діагноз, а потім розробив програму лікування. Чітко все розрахував, тепер про це можна говорити, бо в результаті все виявилося ефективно. Я позбувся своїх проблем і зажив нормально життям. Шкода, що відразу до нього не потрапив, даремно тільки гроші витратив на інших лікарів.
 
TigerLily Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене головний показник - це результат лікування. Олександр Миколайович виписав усього три препарати, щодо кожного з них дав роз'яснення: навіщо і чому. Після перших 2-х днів призначеного лікування відчув поліпшення стану. Аналізи після повного курсу показали, що я здоровий.
 
Kiwi3 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую і дуже вдячна лікарю-урологу Колосову Олександру Миколайовичу за якісне лікування і професіоналізм у своїй справі. Звернулася до нього з болісним циститом. Він призначив лікування. Уже є позитивний результат, болі зникають.
 
Breezz Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов О.М. - висококваліфікований фахівець у своїй галузі, уважна, доброзичлива, відкрита людина. Призначив мені чітке лікування, яке дало в найшвидші терміни результат.
 
Valentina7 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б відзначити роботу лікаря-уролога Колосова Олександра Миколайовича. Лікувала у нього хронічний цистит.  Олександр Миколайович - позитивний, небайдужий лікар. Має індивідуальний підхід до кожного пацієнта, відкрите, чесне спілкування, розгорнуті відповіді. Людина він грамотна і компетентна, це видно одразу.
 
1Jonny Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов - шикарний лікар. Прийшов до нього на прийом. Усе обговорили. Призначив лікування, яке я проходив у підсумку 2 місяці під чуйним наглядом Олександра Миколайовича. Результат - листопад 2020, закінчення лікування і вагітна дружина. Рекомендую.
 
Kiskis Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Неодноразово проходив лікування у Колосова О.М. і дуже задоволений результатом! Хочу відзначити індивідуальний підхід до пацієнта і його проблеми. Незважаючи на мій надскладний випадок захворювання, підібрав правильне й ефективне, а головне - недороге лікування!
 
7Popova6 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контактні номери цього уролога?
 
TigerLily Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович, 10я лікарня, Малиновського 61, телефон 0967424737
 
1Jonny Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Його професіоналізм та ефективне лікування вирішили мої проблеми. Олександр Миколайович підбирає оптимальне лікування. Після шести місяців лікування результат на обличчя. Рекомендую його всім!
 
АндрійЧудаков Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім дуже вдячний за відгуки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Найкращий уролог Одеси (Найкращий уролог Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: