Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращі мануалісти Одеси відгуки (Найкращі мануалісти Одеси відгуки)
Найкращі мануалісти Одеси відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі мануалісти Одеси відгуки


Привіт усім! Викликає інтерес, які мануалісти в нашому мегаполісі відмінні? Привабливо знати ваші погляди про таких профі.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася в багатьох, але немає досвідченого фахівця. У тому разі, якщо ви володієте даними про такого лікаря, який вам допоміг розв'язати проблему, порадьте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Не завадило б дізнатися з перших рук, які світила медицини в реальності найкваліфікованіші, а то я вже віднедавна в пошуку і мої висновки катастрофічні.
 
Liana Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу я заперечити з попередньою городянкою, зустрічала, у нас є такі лікарі, які на 100 відсотків найграмотніші в такій сфері і я можу їх порадити, це - мануальний терапевт Забранський Владислав Володимирович.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний мануаліст Забранський В. В. Просто слів не вистачає, щоб висловити подяку. Дуже адекватний фахівець і розумний лікар. Владислав Володимирович - майстер у своїй справі, я вдячна йому за відновлення.
 
Жюлі Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Це унікальний лікар! Я в ньому впевнена! Мабуть, на сьогоднішній день, таких фахівців можна перерахувати на пальцях всього однієї руки за все життя. Найголовніші причини радити Владислава Забранського - це досвід, постійне бажання підвищувати майстерність, отже, володіння актуальними навичками, а також повне й вичерпне інформування пацієнта.
 
Вілена Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, лікувалася у Забранського Владислава. Можу відзначити за нього, як за грамотного фахівця в цій спеціалізації. Виявлений діагноз міг закінчиться операцією, і все ж за допомогою Владислава Володимировича вилікувалася благополучно. Я можу його радити.
 
Есфір Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Забранський, знавець своєї справи. Протягом кількох років звертаюся до нього з різними хворобами на всіляких підставах. А головне, що його курс сеансів завжди приносить чудові результати.
 
Гликерія Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, він зробив неможливе - забрав у мене паличку і допоміг ходити без неї. Вдячна від усієї душі! Через його золоті руки пройшли багато моїх родичів. Майстер, який постійно розвивається, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який прагне і здатний реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 10
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні відвідувачі сайту, звернув на себе увагу ці лікарі, можете залишити контактну інформацію?
 
іррма Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам інформацію - Владислав Володимирович Забранський приймає за адресою Б. Хмельницького 49, контактні телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Єфросинія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїми емоціями після процедури мануальної терапії у Владислава Забранського. Лікування проходила вперше і жодного разу не пошкодувала, що потрапила саме до нього! Лікар від бога, який знає свою справу чітко. На всі свої запитання отримувала повноцінні відповіді та поради щодо підтримки здоров'я. Рекомендую!
 
Рікарда Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Покірно вдячна за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращі мануалісти Одеси відгуки (Найкращі мануалісти Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: