Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Дитячий психолог Одеса (Дитячий психолог Одеса)
Дитячий психолог Одеса
АлкаГ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий психолог Одеса

Дуже потрібна консультація хорошого дитячого психолога. Син мій став дуже сором'язливий і замкнутий. Якщо ви знаєте до кого можна звернутися, напишіть будь ласка.
 
ТаяЛ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю дуже хорошого дитячого психолога. Це Гончарова Тетяна Сергіївна. Вона найкращий фахівець. Допомогла прибрати нічні страхи у сина. Дитина дуже погано спала ночами і часто плакала. Тетяна Сергіївна гармонізувала емоційний стан дитини. Син перестав боятися спати ночами.
 
ЛізаБ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до дуже хорошого фахівця Гончарової Тетяни Сергіївни. Допомогла моїй дитині адаптуватися в новому колективі в школі. Тетяна Сергіївна підняла в доньки самооцінку, нормалізувала поведінку. Ми залишилися дуже задоволені результатом роботи Гончарової Тетяни Сергіївни. Найкращий дитячий психолог.
 
КаринаЛ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
У мого сина був складний емоційний стан, відчуття тривоги. Дитина моя стала просто сама не своя. Я звернулася по допомогу до чудового фахівця до Гончарової Тетяни Сергіївни. Змогла прибрати у сина почуття тривожності, зміцнила самооцінку. Повністю нормалізувала емоційний стан. Велике спасибі Гончаровій Тетяні Сергіївні за допомогу.
 
ЖаннаД Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Це чудовий фахівець. Найкращий дитячий психолог. У мене син відмовлявся робити уроки в першому класі. Я звернулася по допомогу до Тетяни Сергіївни. Психолог мотивувала дитину до навчання, зміцнила самооцінку. Тепер у нас все просто чудово, завдяки Тетяні Сергіївні.
 
ГалаЖ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя донька раптом стала дуже плаксивою і образливою. Я не розуміла, що відбувається з донькою. Нам дуже пощастило, що ми звернулися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Це дійсно талановитий і дуже обізнаний дитячий психолог. Змогла врегулювати поведінку дитини та емоційний стан.
 
ЕллаХ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Дуже хороша і приємна людина. Відмінний дитячий психолог. Допомогла адаптуватися моєму синові в новому колективі в першому класі. Нормалізувала поведінку і зміцнила самооцінку у сина. Дитина стала з інтересом і радістю ходити до школи.
 
НікаЖ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене син почав битися з дітьми. Мені знайомі порадили звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Найкращий дитячий психолог. Дуже обізнаний фахівець. Відразу налагодила контакт із дитиною, знайшла до сина підхід. Змогла нормалізувати поведінку дитини, навчила сина навичок спілкування з іншими дітьми. Величезна подяка Гончаровій Тетяні Сергіївні.
 
МаринаЗ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам треба звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Вона найкращий дитячий психолог. Допомогла моєму синові адаптуватися в новому колективі в школі. Змогла налагодити контакт сина з іншими дітьми, зміцнила самооцінку. У сина з'явилися друзі в школі. Припинилися конфлікти та складнощі у спілкуванні. Рекомендую!
 
АмінаЛ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене дитина стала жахливо спати ночами. Потрібна допомога Гончарової Тетяни Сергіївни. Будь ласка, напишіть, де працює лікар і якщо є номер телефону. Заздалегідь дякую.
 
АлкаГ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за поради. Я із задоволенням піду на консультацію до Гончарової Тетяни Сергіївни. Прошу вас написати, де саме вона працює і якщо є, то номер телефону лікаря. Будь ласка, напишіть. Велике спасибі всім.
 
ЕллаХ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий психолог Гончарова Тетяна Сергіївна працює під час війни віддалено через вайбер, ватсап, телеграм - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Дитячий психолог Одеса (Дитячий психолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: