Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Хороший судинний хірург Одеса (Хороший судинний хірург Одеса)
Хороший судинний хірург Одеса
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший судинний хірург Одеса


Доброго дня, пишу тут, може підкажіть грамотного судинного хірурга. Дайте рекомендації, мене цікавлять грамотні фахівці. Треба контактні дані на основі Вашого досвіду, а також відгуків знайомих.
 
25Tatyana Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені хочеться порадити вам Чайку М.А. і Залевського Д.М., зверталася до них особисто і знаю, що з проблемою вони можуть впоратися на всі 100%.
 
55Charlie Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була на прийомі у Чайки М.А. і пройшла вже 5 процедур склеротерапії. Результатом дуже задоволена!
 
5Мила5 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Прибирала зірочки з ніг, Михайло Олександрович дуже уважний, акуратний, судинки всі прибрав. Пояснив, яку компресійну білизну купити, як носити, взагалі все дуже ретельно робить і пояснює. Дуже задоволена роботою лікаря!
 
7Popova6 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Процедура лікування варикозу пройшла безболісно завдяки високій компетенції Дмитра Михайловича і сучасному, якісному обладнанню. Відновлювальний період протікав без ускладнень, хворобливих відчуттів. Рекомендую лікаря як досвідченого, грамотного фахівця.
 
1Jonny Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки лікарю Залевському я позбулася такої неприємної проблеми, як варикоз нижньої кінцівки. Дуже його рекомендую!
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго наважувалася. І ось настав цей день. Дивно, як легко просто все виявилося. А головне, швидко і безболісно. Величезна увага лікаря Михайла Олександровича. Профі своєї справи.  Загалом, хто хоче, йдіть, Михайло Олександрович дійсно допомагає.
 
Віталіна Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго боліла нога. Потрапила до лікаря Залевського. Дуже уважно все вислухав, подивився на УЗД, підібрав метод лікування. Я боялася і переживала, виявилося даремно! Болі минули, з'явилася легкість, таке відчуття, що я стала пурхати. Рекомендую!
 
Флоріана Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович, працює у 2 хірургічному відділенні Медуніверситету на Пастера 9, особистий телефон 0971039911
 
QuinnAnna Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло, особистий номер 0976447223, працює в МКЛ №10
 
9Жанна9 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна всім, що відгукнулися!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Хороший судинний хірург Одеса (Хороший судинний хірург Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: