Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лариса Євгенівна Лихачова відгуки (Лариса Євгенівна Лихачова відгуки)
Лариса Євгенівна Лихачова відгуки
Poplavskaya Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна Лихачова відгуки


Доброго часу доби! Хочеться дізнатися про гінеколога-ендокринолога Ларису Євгенівну Лихачову. Яку інформацію про неї можете розповісти. Чи допомогла вона вам? Які будуть ваші коментарі про цього лікаря.
 
Ася5 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Я потрапила до Лариси Євгенівни за порадою подруги. Ми довго ходили по лікарях і намагалися завагітніти, нам говорили, що все у нас добре, просто не настав наш час. Потрапивши на прийом до неї, я відразу зрозуміла, що це моя людина і вона мені допоможе. З'ясувалося, що у мене ендометріоз матки. Було обстеження і завдяки грамотному лікуванню через півроку настала довгоочікувана вагітність.
 
Викусся Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зверталася до Лариси Євгенівни з питанням про клімакс. Усе пояснила дуже кваліфіковано і доступно. Призначила грамотне лікування. З моєю проблемою допомогла впоратися.
 
Ребекка Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Після 2-х завмерлих вагітностей, обходу купа лікарів, вирішила піти до Лариси Євгенівни, і не пошкодували. Все подивилася, вивчила аналізи від минулих лікарів. Усе розповіла і пояснила. Призначила повне обстеження, аналізи тощо, які ніхто не призначав, і так само чоловікові призначила теж. Дуже раджу як тим, хто планує, і тим, хто вже при надії.
 
Lybava Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна чудовий лікар! Уважна, грамотна, товариська, добра, підтримає! До пацієнтів із душею! Видно відразу, що людина любить свою роботу.
 
Elenochka8 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна робить грамотні призначення. Радить як краще. Уважно вислухає й акуратно огляне.
 
vera67 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Найпрекрасніший, досвідчений і чуйний лікар, і людина. Кожен прийом давав надію на краще, і це краще, наше маленьке янголятко, лежить зараз поряд і сопе.
 
Брітні Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Ось уже не вперше звертаюся до Лариси Євгенівни і завжди залишаюся задоволеною. Крім свого професіоналізму, вона - дуже уважна і добра людина, завжди вислуховує хвилюючі проблеми і дасть пораду. Допомогла вирішити не одну проблему, надалі довіряю тільки їй.
 
Моніка Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар і людина. Уважна, чуйна, розуміюча. Завжди намагається йти назустріч, не призначає нічого зайвого і ретельно все перевіряє ще раз, звідси прекрасні результати в діагностиці та лікуванні. Після відвідин Лариси Євгенівни є впевненість, що їй не байдуже, як пройде процес лікування, вона зацікавлена в позитивному результаті, як і пацієнт.
 
3Дарья3 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороша лікарка. Я лікуюся у неї вже рік і результатом дуже задоволена! У кого проблеми по-жіночому, всім раджу.
 
леночкаа Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, всім привіт! Залиште контакти Лариси Євгенівни.
 
Брітні Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю із задоволенням - Лариса Євгенівна приймає в клініці "Лікаріум", яка розташована на Генуезькій 1/2, телефони клініки - +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Alevtina Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Завжди допоможе в будь-якій ситуації і лікування виписує тільки те, яке допомагає. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лариса Євгенівна Лихачова відгуки (Лариса Євгенівна Лихачова відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: