Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Онлайн дієтологи Одеса (Онлайн дієтологи Одеса)
Онлайн дієтологи Одеса
Архелія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Онлайн дієтологи Одеса


Добрий вечір! Яких дієтологів можете порекомендувати, які допоможуть дійсно скинути весь, а не тільки поговорити.
 
Сапфіра Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу рекомендувати Катерину Кузьмінову. Найкращий дієтолог-нутриціолог у місті. До неї була у Дерев'янко, Прус, Бровко, толку нуль, ще більше набирати стала.  Катерина Валеріївна спочатку знаходить проблеми у вашому організмі, проліковує їх, а тільки потім призначає ефективну дієту.
 
Зима Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені свого часу Катерину Решетник порекомендувала подруга. Прямо при мені вона коригує і складає систему харчування під мене, і не те, що дієту, а правильне харчування. Скинула я добре вагу і тепер харчуюся правильно і моя вага перебуває в нормі.
 
Єлизавета Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у Кіртокі Н.В. не раджу у неї дієта одна на всіх.
 
Ярослава Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
На мене Катерина Валеріївна справила приємне враження, дуже детально розповіла, у чому може бути причина зайвої ваги, які потрібно здати аналізи, щоб зрозуміти, що відбувається в організмі. Разом із нею почалася моя боротьба із зайвими кілограмами. Завдяки їй мені вдалося схуднути, і моя вага стабільна вже 8 місяців! Однозначно рекомендую її!
 
Богдана Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була на консультації в Інто-Сані у Наталії Дерев'янко, вистачило одного разу, подивившись на зовнішній вигляд цієї дієтологині, я зрозуміла, що вона мені допомогти не зможе.
 
Саїда Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший фахівець Решетник Катерина. Скоригували харчування, чудове самопочуття, прилив сил і бадьорості. І прощавай зайві см, на шляху до здорового тіла.
 
Таїра Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити на прийом до Катерини Кузьмінової? Можете описати як проходить лікування і вартість?
 
Цветана Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Зателефонуйте їй за телефоном: 0931536900, приймає вона в клініці Доктор Благо Плюс.
Лікування відбувається за спеціальною схемою.  Перед консультацією зв'язуйтеся з Катериною Валеріївною і дізнаєтеся, які аналізи потрібно здати Потім відбувається консультація, де відбувається розбір аналізів; призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; рецепти правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні. І консультація щодо закріплення отриманих результатів і знань, до неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації. Весь курс мені обійшовся в 5000 грн, я вважаю, що це не дорого.
 
Ростислава Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете описати як проходить коригування харчування у Решетник Катерини і як з нею зв'язатися?
 
Сапфіра Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278 WhatsApp, телеграм, вайбер

Вартість первинної консультації з готовими аналізами - 3000 грн, в неї входить: консультація;
розбір аналізів (готових); призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; література з рецептами правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні і консультація по закріпленню отриманих знань ЗСЖ - 2000 грн, в неї входить:
консультація; план харчування на два тижні; рекомендації.
 
Ульяна Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна - чудовий, чуйний фахівець. Допомогла швидко відновити форму після народження синочка. Тільки найкращі рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Онлайн дієтологи Одеса (Онлайн дієтологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: