Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Невропатолог Забранський Владислав Володимирович відгуки (Невропатолог Забранський Владислав Володимирович відгуки)
Невропатолог Забранський Владислав Володимирович відгуки
рига Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Забранський Владислав Володимирович відгуки


Сильно болить поперек, тягнучий біль від попереку до коліна, реально вже треба щось робити. Вдень ще нормально, як ляжу спати мучуся. Можете дати перевіреного лікаря?
 
Коллі Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Владислава Володимировича Забранського, орієнтуючись на відгуки знайомих. Давно турбував біль у грудному відділі спини. Лікар порадив зробити МРТ не тільки грудного відділу спини, а й шийного. Після консультації було запропоновано зробити кілька сеансів мануальної терапії. Уже після третього сеансу біль вщух, жити і дихати стало набагато легше. Після закінчення курсу сеансів успіх був закріплений.  Рекомендую хороший фахівець!
 
Tolyaaa Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
У Владислава Володимировича спостерігаюся і лікую остеохондроз. Дуже кваліфікований фахівець. Моя спина не раз казала йому спасибі. Золоті руки. Чуйна й уважна людина. На запитання завжди дає детальну і зрозумілу відповідь. Словом, у кого є проблеми з хребтом, дуже рекомендую відвідати Владислава Забранського!
 
Андреа Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Після лікування у Владислава Володимировича, можу зазначити, що болі в шиї, з якими я приходила до нього, повністю минули. Лікування допомогло, швидко зняло всі болі. Запалення зникло, повнота рухів відновилася, загалом, я задоволена на всі 100%, рекомендую лікаря, він знає, що робить.
 
Гаделія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з болем у ногах, виявилося, що це загострення поперекового остеохондрозу. Мені було призначено хороше повноцінне лікування з мануальною терапією і фізіолікуванням - відмінно допомогло лікування. Ноги перестали боліти, стала краще почуватися. Як "побічний ефект" лікування - перестав підвищуватися тиск, виявляється, це теж може бути пов'язано з хребтом.
 
Євдоха Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже багато років борюся з вираженим болем у поперековому відділі хребта. Була в багатьох неврологів - Лубинець М.М., Курницької С.М., Бєляєва А.А. Прийшла до Забранського В.В. за рекомендаціями, він призначив медикаментозне лікування і курс мануальної терапії, і біль зник.  Роблю рекомендації лікаря і це правда допомагає.
 
Kerol Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - чудовий невролог допоміг мені позбутися болю в спині. До цього багато разів відвідувала інших неврологів Коробейникову Е.М. і Тендіт І.П., але такий всебічний підхід знайшов тільки в цього лікаря і тільки тут отримав, нарешті, довгоочікуваний результат. Тому сміливо можу рекомендувати його всім, у кого проблеми зі спиною.
 
Лукія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
До лікаря прийшла, коли болі в спині почали викликати серйозну тривогу. Я раніше просто пила таблетки знеболювальні, потім вони просто перестали діяти, тоді довелося шукати лікаря.  Владислав Володимирович мене врятував у цій ситуації, його метод заснований на лікуванні руками, а не медикаментами. Я зіткнулася з подібним уперше, але коли відчула, що стає набагато легше після кожного сеансу, сумнівів жодних не залишилося. Зрештою він повністю позбавив мене болю в спині. Я знову себе людиною відчула.
 
Федора Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу залишити відгук про Владислава Забранського, як про особистісного психолога Мене турбували постійні конфлікти з колегами на роботі, і я вирішив звернутися по допомогу. Владислав допоміг мені розібратися в ситуації і навчив технікам ефективної комунікації. З його підтримкою я зміг знайти конструктивні способи розв'язання конфліктів і поліпшив стосунки в колективі.
 
Sky5 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Владислава Забранського?
 
Гаделія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Arno0 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Яка ж це рідкість, такі лікарі! Не дарма мені його рекомендували кілька людей. Дуже сподобалася лікарка, дуже!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Невропатолог Забранський Владислав Володимирович відгуки (Невропатолог Забранський Владислав Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: