Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть хорошого психолога в Одесі (Підкажіть хорошого психолога в Одесі)
Підкажіть хорошого психолога в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть хорошого психолога в Одесі


Доброго часу доби всім! У моєї дочки сталася непередбачена життєва позиція. Потрібні рекомендації досвідченого психолога.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже заманливо почути про такого фахівця, бо була у багатьох, але результату не було.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Заманливо з'ясувати про професійного фахівця, який зараз з'явився у нас в Одесі. За умови, якщо порадите, обов'язково запишуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я знайшла таких фахівців - це Козлова Тетяна і Ян Гончаров. Відмінний майстер своєї справи, рекомендую у них лікуватися, вони дійсно сприяють у вирішенні нерозв'язних проблем.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячний Яну Леонідовичу за його професіоналізм, мудрість та емпатію. Він не тільки допоміг мені в моїй власній подорожі самопізнання, а й надихнув мене на глибше розуміння своєї внутрішньої сили та потенціалу. Я рекомендую його всім, хто шукає ефективного та проникливого підходу до психотерапії та бажає відкрити нові горизонти особистісного зростання.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович, з яким я працював, справив на мене неймовірне враження. Він професійний і досвідчений фахівець, який володіє глибоким розумінням людської психології та вмінням допомогти людям подолати свої проблеми.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Стало легше і від того, що психологиня Гончарова справді вникла саме в мою проблему і дала слушні поради, а не обмежилася стандартними фразами. З'явився стимул змінюватися і діяти, а не просто "смакувати" проблему.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Від самого початку нашої сесії Ян Козлов створив атмосферу спокою та довіри. Його емпатичний підхід і вміння слухати дали мені змогу відчути себе комфортно і відкритися. Він виявляв глибокий інтерес до моїх проблем і намагався зрозуміти їхній корінь.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвід роботи Яна Леонідовича в галузі гіпнозу і технік трансформаційної терапії явно проявився під час сесій. Він майстерно використовував різні гіпнотичні техніки, щоб допомогти мені розслабитися, зосередитися й усвідомити приховані аспекти моєї психіки. Це дало мені змогу отримати глибоке розуміння своїх проблем і шукати шляхи їх подолання.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена спілкуванням з Тетяною Сергіївною, вона відкрила очі на реальні речі. Допомогла зробити правильний вибір. Без її допомоги я б напевно не змогла поставити остаточну крапку. Вона природжений психолог. У неї дуже розгорнуті й потрібні поради.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу звернутися до Гончарової Тетяни або Яна Козлова, можете залишити їхні контакти.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть хорошого психолога в Одесі (Підкажіть хорошого психолога в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: