Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращі психологи Одеси (Найкращі психологи Одеси)
Найкращі психологи Одеси
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі психологи Одеси

Доброго дня, всім присутнім! Потрібен психолог. Ходила вже до 5-6. До деяких по півроку. Проблема комплексна. Може у вас був досвід відвідування цього лікаря і він вам допоміг, дати контактні дані.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас у місті неможливо знайти розумного лікаря. Якщо співгромадяни підкажуть, запишуся на прийом.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу з попередньою одеситкою заперечити, бачила тямущих спеціалістів Гончарову Тетяну та Козлова Я.Л., які 100% найпрофесійніші в такій спеціалізації і до них можна приходити без ризиків за своє здоров'я.
 
Клава20 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Результати роботи з Яном Леонідовичем перевершили всі мої очікування. Я відчув, що став більш впевненим, адаптивним і здатним справлятися з труднощами. Я дізнався деякі навички саморегуляції, які допомагають мені краще керувати своїми емоціями і будувати здорові стосунки з оточуючими.
 
Володимира Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - справжній професіонал у своїй галузі, і я з упевненістю рекомендую його всім, хто шукає допомоги у розв'язанні особистих проблем або бажає розвинутися як особистість. Його здатність слухати, розуміти і керувати процесом лікування справді вражають. Я вдячний Яну Леонідовичу за його внесок у моє благополуччя і настійно рекомендую його послуги.
 
Барбара789 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Що мене особливо вразило в роботі з Яном Леонідовичем, так це його увага до деталей і точність в аналізі проблеми. Він ставить глибокі і вдумливі запитання, щоб допомогти мені розібратися в собі і знайти шляхи до особистісного зростання. Його поради та рекомендації завжди виявлялися практичними й ефективними, що давало мені змогу застосовувати їх у повсякденному житті.
 
Інеса Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати дуже розумного психолога для дорослих - Гончарову Тетяну Сергіївну.  Вона - один із найвидатніших психологів, з яким мені довелося працювати. Її професіоналізм, досвід та емпатія роблять її ідеальним вибором для тих, хто шукає допомоги у вирішенні психологічних проблем.
 
Феодосія Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна має глибоке розуміння людської психології та уважно слухає кожного свого клієнта. Вона створює довірчу атмосферу, де люди почуваються комфортно і вільно висловлюють свої думки та емоції. Під час сеансів вона пропонує індивідуальний підхід до кожної ситуації, враховуючи особливості особистості та потреби клієнта.
 
неля Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Поділіться контактами цих фахівців?
 
Альберта Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
Хеонія Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Георгіна Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написали, що Ян Козлов і Гончарова Тетяна - найкращі аси психології в нашому місті, знаю з індивідуального досвіду. У цій спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Cristal Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за рекомендації, до тямущих в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращі психологи Одеси (Найкращі психологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: