Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Послуги сімейного лікаря Одеса (Послуги сімейного лікаря Одеса)
Послуги сімейного лікаря Одеса
Дуся Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги сімейного лікаря Одеса


Зараз гостро стоїть питання з вибором сімейного лікаря, порекомендуйте найкращого в Одесі.
 
MiaДана Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд найкращий сімейний лікар це Левіна Л.М., яка працює в клініці Лікаріум. Серйозна і грамотна лікарка. Роботу свою любить. Призначила курс лікування, який дозволив мені забути про свою хворобу.
 
JessicaКУЛ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний лікар. Скільки до неї не зверталася, завжди діагноз встановить правильно. Правильно призначить лікування. І вже в короткі терміни почуваюся добре.
 
Riley78 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна хороший фахівець. Вона допомагає людям в усуненні різних захворювань. Завдяки її кваліфікації ми звертаємося до неї всією родиною. Якщо проблеми серйозні, прийме в перших рядах і швидко відправить до профільного фахівця.
 
75Lewis Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Задоволена роботою Людмили Миколаївни, рекомендую її всім. Спеціаліст хороший. Мені здається, вона розуміє, в чому проблема з півслова. Компетентний лікар, рекомендую!
 
EthanNo Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Після нововведення в нашій країні, наша сім'я не стала винятком і вирішила знайти для себе сімейного лікаря. За порадами, як кажуть "сарафанне радіо", було вирішено звернутися за послугами до Левіної Людмили Миколаївни. Лікарка дуже досвідчена, відповідальна. Допомагає нам як порадою, так і лікуванням. Дуже раді своїм вибором.
 
Anastasia_15 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобалася ввічливість, акуратність доктора Левіної, дуже добре, з легкістю пояснила, порадила, підказала, сказала, що можна, що не можна. Висококваліфікований фахівець. Просто на 1000 балів.
 
Batty Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - дуже уважний і кваліфікований фахівець, правильно проставила мені діагноз і призначила відповідне лікування. Не вперше звертаюся до неї по допомогу і завжди впевнений, що зайвих препаратів не призначить.
 
Gwen1991 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до лікаря за порадою знайомої і не пошкодувала - лікар дійсно знає свою справу. Дуже уважний і тактовний. Проведений курс лікування був ефективним і я дуже вдячна Людмилі Миколаївні за надану допомогу!
 
13Debra Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Це лікар, який змінив моє ставлення до медицини та медиків. Спостерігаюся у Людмили Миколаївни, вона значно поправила своє здоров'я. Спеціаліст широкого профілю, рекомендую.
 
Jodie Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Усе детально розповіла, відповідала на всі запитання щодо мого здоров'я. приємна і ввічлива. Направила до інших спеціалістів. Дуже вдячна за повний, якісно проведений огляд і надані рекомендації. Усе на найвищому рівні!
 
55Jocelyn Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете залишити контакти Людмили Миколаївни Левіної.
 
Batty Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - Людмила Миколаївна приймає на Генуезькій 1/2 у клініці Лікаріум, телефони для запису - (048) 230-90-02, (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Послуги сімейного лікаря Одеса (Послуги сімейного лікаря Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: