Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Одеси відгуки (Отоларинголог Одеси відгуки)
Отоларинголог Одеси відгуки
QuinnAnna Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Отоларинголог Одеси відгуки


Потрібен отоларинголог. У місцевій поліклініці наш не приймає. Будь ласка, підкажіть, лікаря в місті хорошого, перевіреного, можна з приватної клініки. Головне, щоб грамотний був.
 
Ніна22 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу вам сходити до Гурської Тамари - грамотна і кваліфікована лікарка. Знаю дуже багато людей, яким вона допомогла.
 
YAROSLAVA Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Хворіла дуже сильно, була у трьох ЛОРів - Жиленко, Колесніченко, Любчак, прийшла за рекомендацією до Гурської Тамари, і тільки вона допомогла. Єдина, яка поставила правильний діагноз. Оглядає швидко, але не означає, що погано. Після цього відправляла до неї своїх знайомих. І все було чудово.
 
Надія82 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний і відповідальний ЛОР Тамара Гурська! Використовує сучасні методики в лікуванні захворювань ЛОР-органів. Рекомендую!
 
Elenochka8 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Я користувалася судинозвужувальними засобами, кілька разів пробувала лікуватися у ЛОРів - Оробець, Басюк і Батуріної, але невдало, а операції боялася. Тамара Валеріївна попередила, що лікування буде довгим, але шанс є. У нас усе вийшло. Змінилася якість життя, я забула про краплі, дихаю носом.
 
torri Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування у Гурської Т.В. Лікарка - професіонал своєї справи, уважна, вміє заспокоїти і переконати в благополучному результаті лікування. Своїм позитивом реально "заряджає".  Рекомендую!
 
galla44 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Гурська уважно і шанобливо ставиться до пацієнтів, все розповість, дасть поради і призначене нею лікування допомагає.
 
9Жанна9 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара - професіонал у своїй галузі. Перший раз до неї потрапила, коли в муніципальній поліклініці не змогли вилікувати запалення мигдалин. Усе пояснює, розписує лікування, яке допомагає. Якщо раптом хворію я або мої близькі, йдемо тільки до неї і вам раджу!
 
Karollina Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Т.В. - чудова лікарка, дуже уважна, грамотна і розташовує до себе. Ходила до неї на процедури, дуже легка рука і вся процедура не виявилася огидною, а цілком стерпною.
 
Stella73 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна потрапити до Тамари Гурської?
 
Надія82 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, записатися можна за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Цукерка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалося, як Тамара Валеріївна професійно, чітко, грамотно поставила діагноз і визначила для мене курс лікування. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Одеси відгуки (Отоларинголог Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: