Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса відгуки (Фітотерапевт Одеса відгуки)
Фітотерапевт Одеса відгуки
Феміда Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Одеса відгуки
 


Добрий вечір! Цікавить фітотерапія, тому шукаю рекомендації щодо конкретних лікарів. Кого можете можете порадити? Цікавлять тільки грамотні та перевірені фахівці.
 
Isla Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Фемідо, я витратив місяці, дотримуючись порад фітотерапевта, але не помітив жодних змін у своєму здоров'ї. Він обіцяв чудодійні результати, яких я не отримав.
 
Рената4520 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування у фітотерапевта залишило мене розчарованим. Попри суворі рекомендації, мої симптоми не покращилися.
 
Maryanna55 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу поділитися своїм лікуванням із фітотерапевтом Світланою Володимирівною Горєвою. Вона допомогла мені позбутися хронічного головного болю за допомогою трав і натуральних засобів.
 
Спиридон Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я теж звернувся до Світлани. Вона розробила для мене індивідуальний курс фітотерапії, і я почуваюся набагато краще. Мої проблеми зі шлунком зникли.
 
АнжелінаВ Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до Світлани з проблемами сонливості та стресом. Вона підібрала для мене рослини, які допомогли поліпшити мій сон і зняти напругу. Усім раджу!
 
Клариса78 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапія Світлани допомогла мені з алергічним ринітом. Більше не доводиться постійно вдаватися до антигістамінних препаратів.
 
РозаліяВелика Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана допомогла мені з проблемами з травленням. Завдяки її порадам і натуральним препаратам я почуваюся краще і здоровіше.
 
Афрадита Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене турбували безсоння і часті головні болі. Світлана розробила для мене рецепт трав'яних чаїв, і результати було видно через тиждень.
 
Elmira9832 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя донька мала проблеми з астмою. Фітотерапія Світлани допомогла зменшити напади та зробила її життя якіснішим.
 
Bogddd Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до Світлани, щоб поліпшити свою імунну систему. З її допомогою, за допомогою трав і правильного харчування, я став більш стійким до захворювань.
 
Єрьоміна Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене є проблеми зі здоров'ям, і я б хотів дізнатися, які рекомендації може дати мені фітотерапевт Горєва С.В. Як записатися?
 
Maryanna55 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна доступна виключно для онлайн-консультацій за номером 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса відгуки (Фітотерапевт Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: