Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса Черемушки (Судинний хірург Одеса Черемушки)
Судинний хірург Одеса Черемушки
Єлизавета Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинний хірург Одеса Черемушки


Дівчата, хто звертався до судинного хірурга, порекомендуйте найкращого? Цікавить на Черемушках, але підійде і будь-який район міста, головне щоб лікар хороший був.
 
Калерія Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович двічі рятував мене. Супер професіоналізм. Завжди чіткі вказівки, призначення, оперативність лікування. Тільки йому змогла довіритися і зважитися на серйозні операції. Приймає на Черемушках у лікарні №10.
 
ДіанаК Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобалося все! Ретельність обстеження, уважність, добре ставлення, спостереження після процедури. І це за такої високої завантаженості, як у Михайла Олександровича. Особливо приємно і цінно. А головне - результат.
 
Єва25 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго наважувалася на процедуру склеротерапії. Дуже рада, що звернулася до Михайла Олександровича! Компетентний, чуйний, уважний, що дуже важливо для багатьох! Приємно бачити в наших лікарнях таких лікарів! З упевненістю рекомендую!
 
Розочка Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Залевського Дмитра Михайловича з приводу болю в ногах, набряків, оніміння. Лікар Залевський під час обстеження поставив діагноз: варикозна хвороба правої нижньої кінцівки. Було проведено ендовенозну лазерну коагуляцію. Минув рік - якість життя змінилася на краще. Зникли болі, набряклість. Спасибі професіоналізму лікаря, все пройшло без ускладнень.
 
Дама Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Де знаходяться вени - знаю з 5 років. І тільки через 35 років пощастило знайти лікаря, якому змогла довірити свої ноги. Уже на першій консультації я зрозуміла - час настав! Ніякої звичайної лікарської гордовитості й зарозумілості! Тільки професіоналізм і чуйність. Настійно рекомендую Дмитра Михайловича.
 
Анюта Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла обстеження і згодом лікування обох ніг дуже успішно. Минув майже рік, результат не змусив на себе чекати. Усунулися біль, печіння і зовнішній вигляд порадував. Дуже вдячна Залевському Д.М.
 
Огнеса Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Захоплює професіоналізм і талант Дмитра Михайловича! Цьому лікарю можна довіряти!
 
Афа Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дуже чекаю на контакти цих лікарів?
 
ДіанаК Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович, працює в лікарні № 10 на Малиновського, контактний телефон 0976447223
 
Анюта Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович, 2-ге хірургічне відділення Медіна Пастера 9, телефон 0971039911
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса Черемушки (Судинний хірург Одеса Черемушки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: