Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Хороший сімейний лікар Одеси (Хороший сімейний лікар Одеси)
Хороший сімейний лікар Одеси
Моніка Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший сімейний лікар Одеси


Добрий вечір. Потрібно укласти нову декларацію із сімейним лікарем, тому що за місцем проживання не влаштовує. Потрібен сучасний мобільний лікар, який проконсультує якщо потрібно з будь-якого питання. Порадьте, будь ласка.
 
Роуз Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий усім день! Уклала декларацію з Левіною Людмилою. Мене приємно здивувало ставлення лікаря до мене, уважний, грамотний фахівець, поставила правильний діагноз і призначила ефективне лікування! Її я можу сміливо рекомендувати!
 
Клої Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже відрізняється від озлоблених лікарів міських поліклінік, чим мене вразила - уважністю, грамотністю, компетентністю та щирим заглибленням у проблему пацієнта. Лікування, яке мені прописувала Людмила Миколаївна, виявилося дуже ефективним і складалося з недорогих препаратів.
 
Івга Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасна лікарка. Приємна, уважна, зайвого не призначає, завжди все детально розповість. Пощастило мені із сімейним лікарем!
 
Алана Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Левіна - людина на своєму місці, побільше б таких фахівців. Чуйність і професіоналізм, уважність і чуйність - це все вона. Лікування допомогло, про можливі залишкові явища попередила. Рекомендую!
 
Елен Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хворіла на ковід і лікувалася у цієї лікарки. Лікар завжди цікавилася моїм станом, дзвонила, запитувала. У наш час це така рідкість. Завжди була готова допомогти, докладе всіх сил і знань для лікування. Дуже компетентна, чуйна, людяна!
 
Лама Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - це лікар від Бога, розумна, грамотна, завжди знайде потрібні слова для пацієнта. Її поради та призначення завжди виважені, виправдані й ефективні.
 
Вівея Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Левіна Л.М. - дуже компетентний фахівець. Її вміння підійти до кожного пацієнта індивідуально, уважно, співчутливо - створює їй великий авторитет серед хворих. Багато хворих хочуть лікуватися саме в неї. Її призначення завжди ефективні, сучасні, ретельно продумані. Побільше б таких лікарів!
 
іррма Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
У країні багато хороших лікарів, але таких одиниці. Мене з чоловіком Людмила Миколаївна знає і веде. Ми взагалі живі, напевно, завдяки їй. Мені здається, що зі своїм стетоскопом вона краще знає наші легені та кісточки, ніж рентген і МРТ. У своїй лікувальній практиці Людмила Миколаївна використовує як свій багатющий практичний досвід, так і новітні вітчизняні та зарубіжні методи діагностики та лікування.
 
Ляда Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Проводить грамотне обстеження, ввічлива, сумлінно виконує свої обов'язки, що приємно дивує. Дійсно, фахівець своєї справи! Якщо й відвідувати сімейного лікаря, то тільки такого як Людмила Миколаївна. Побільше б таких лікарів, і наша медицина процвітала б.
 
Мурка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте! залиште контактні дані Людмили Левіної?
 
Клої Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна приймає на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", записатися в клініку можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Інса Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, у наш нелегкий час приємно отримувати грамотне лікування.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Хороший сімейний лікар Одеси (Хороший сімейний лікар Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: