Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший гінеколог акушер 7 пологовий будинок Одеси (Хороший гінеколог акушер 7 пологовий будинок Одеси)
Хороший гінеколог акушер 7 пологовий будинок Одеси
Надія82 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший гінеколог акушер 7 пологовий будинок Одеси


Дівчата, порадьте де народжувати? І в кого народжувати? Найбільше цікавить сьомий пологовий будинок, але можна ще й у п'ятому.
 
galla44 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
У сьомому можу порекомендувати Подоляна Олександра Ілліча - чудовий акушер з ним не страшно народжувати.
 
Kristy12 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Це не тільки прекрасний лікар, а й чуйна, уважна людина, яка вміє передати жінці впевненість і оптимізм протягом усієї вагітності. Розташував нас до себе з перших хвилин знайомства, завжди був на зв'язку до пологів, планове КР (3-тє для нас) було проведено на вищому рівні, підтримував з усіх питань після пологів і після виписки з лікарні.
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
"Пологовий будинок №7" дійсно найкраще місце, щоб з'явитися на світ, а Олександр Ілліч - найкращий лікар для цього.
 
TigerLily Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч найкращий у своїй справі! Його тепле ставлення, впевненість, знання, спокій допомагає пройти весь шлях від вагітності до пологів без тривоги. Тільки найкращі спогади про пологи!
 
Levitskaya9 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
У нашій непростій ситуації Олександр Ілліч прийняв єдино правильне рішення, нам залишалося тільки довіритися. ЕКС у його виконанні пройшло на найвищому рівні! Завжди цікавився нашим станом, завжди підбадьорював, кожну хвилину відчували що ми в надійних руках!
 
Афанасія1956 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала в п'ятому пологовому будинку і можу порекомендувати Полюлях О.О., я вдячна їй життям свого первістка.
 
Валентина45 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в липні 2021 року в Оксани Анатоліївни. Можу порадити цю лікарку на 100%. Її спокій, знання своєї справи, позитивний настрій, без метушні, просто найкраща! Тепер тільки до неї!
 
Володимира Повідомлення # 9
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Шикарна лікарка, з якою не страшно народжувати!
 
Kazakova Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Оксані Анатоліївні, мої перші пологи запам'яталися, як один із найкращих моментів у моєму житті!  Такого лікаря, який вселяє впевненість, що ти в надійних руках, що з тобою і твоїм малюком 100% все буде добре, що ми під ретельним наглядом, буду сміливо рекомендувати абсолютно всім жінкам!
 
Lyona56 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дорогі, залиште контакти цих лікарів?
 
Kazakova Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертайтеся до Оксани Анатоліївни, залишитеся задоволені - 0973540073.
 
Kristy12 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Із задоволенням залишаю контакти Олександра Ілліча - 096-039-00-29, 066-722-52-94.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший гінеколог акушер 7 пологовий будинок Одеси (Хороший гінеколог акушер 7 пологовий будинок Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: