Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Репродуктолог Одеса центр (Репродуктолог Одеса центр)
Репродуктолог Одеса центр
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Репродуктолог Одеса центр


Усім доброго вечора! Хотілося б знати, які репродуктологи в нашому місті найкращі? Заманливо знати вашу позицію про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у багатьох, але неможливо знайти правильного лікаря. Якщо, що ви знаєте про такого фахівця, який вам допоміг позбутися хвороби, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Корисно дізнатися з перших рук, які лікарі наразі найпрофесійніші, а то я вже віднедавна в пошуку і мої висновки не задовільні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з вищезгаданою одеситкою, проходила лікування, у нас є такі лікарі, які на 100 відсотків найпрофесійніші в такій професії, і я хочу їх порекомендувати, це - лікарі гінекологи-репродуктологи вищої спеціалізації Міщенко Ольга Опанасівна та Лариса Євгенівна Лихачова.
 
Юна Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся, відвідувала доктора Міщенко. Можу сказати за неї, як за кваліфікованого лікаря в цьому напрямку. Мій діагноз міг закінчиться на операційному столі, але з лікуванням у Ольги Опанасівни обійшлося все благополучно. Можу я її радити.
 
МадленаМ Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Міщенко О.О. - це талановитий лікар! Я маю до неї довіру! Мабуть, на сьогоднішній момент, таких лікарів можна перерахувати на пальцях всього однієї руки за все життя. Найважливіші причини радити Міщенко Ольгу Опанасівну - це навичка, постійне прагнення підвищувати кваліфікацію, отже, володіння сучасними навичками, а також повне й докладне оповіщення хворого.
 
Бертіна Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
З моєї точки зору, найкращий лікар Ліхачова Лариса Євгенівна, вона зробила неймовірне - подарувала мені радість материнства. Вдячна до глибини душі! Професіонал, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи професіоналізм. Лікар, який прагне і здатний реально допомогти.
 
Маргарита Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Тривало шукала відмінного гінеколога-репродуктолога. І ось знайшла! Порадили Лихачову Ларису - це найталановитіший лікар на моїй пам'яті. Вона незрівнянна у своїй кваліфікації, змогла допомогти мені мені завагітніти!
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Високоповажні громадяни, заінтригували ці лікарі, чи можете надати контактну інформацію про цих фахівців?
 
Гавриїла Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам дані - геніколога Ліхачової веде прийом у клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефони клініки 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Адельфіна Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами даними - Ольга Опанасівна Міщенко працює на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", телефони клініки 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Етель Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написали, що Міщенко і Лихачова найграмотніші фахівці в місті, знаю на індивідуальному досвіді. У цій спеціалізації, крім них, більше ні до кого звернутися.
 
Zafa Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за ваші відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Репродуктолог Одеса центр (Репродуктолог Одеса центр)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: