Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Одеса фонтан (ЛОР Одеса фонтан)
ЛОР Одеса фонтан
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
ЛОР Одеса фонтан


Доброго дня, підкажіть ЛОРа, який ефективно лікує. Прохання порадити, що робити за діагнозу гайморит? Дайте контакти і дані найкращого фахівця в місті, використовуючи відгуки своїх знайомих і близьких.
 
Barbara0 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю лікарку, яка точно найкраща в даній сфері і до неї можна приходити без страхів за своє здоров'я.
 
Mountain8 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Володієте інформацією, що цікавить, залиште її.
 
Бетті Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Гурської Т.В., вона точно допоможе.
 
Іванка66 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулися до Тамари Гурської з приводу запалення привушної нориці та гаймориту, що загострився, і залишилися дуже задоволені ефективністю лікування і вам рекомендую.
 
Ніна22 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара Валеріївна - справжня чарівниця! Вона повернула мені можливість чути. Рік мене турбували сторонні звуки: шуми, булькання, свист у вусі на тлі загального зниження слуху. Ця проблема емоційно вимотувала, заважала повноцінному життю, нормальному сну. Завдяки вдумливому і комплексному підходу, грамотній діагностиці, чуйному ставленню та терпінню Тамари Валеріївни, мій слух відновлено, а всі дискомфортні відчуття і шуми у вусі в минулому.
 
Юllia Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар Гурська Т.В. професіонал. Зверталися не раз. Завжди все чітко і без ускладнень.
 
Власта Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до ЛОРа Гурської зі своєю проблемою минулого року. Вона одна з небагатьох, кому довіряєш. Великий професіонал, чудова людина. Допомогла у вирішенні моєї проблеми дуже професійно. Безмірно поважаю і схиляюся.
 
поліна35 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Наша сім'я задоволена Тамарою Валеріївною, як лікарем. Ми довго шукали хорошого універсального ЛОРа, і тільки їй довіряємо лікування своєї дитини. Лікуємося у неї вже 3-й раз і завжди лікування адекватні, і ліки призначені не шалених цін. Рада, що тепер можу радити хорошого ЛОРа.
 
Жюлі Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте будь ласка інформацію щодо цього лікаря?
 
Евіта Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у Гурської Т.В., записатися можете за телефонами 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87, у клініку Лікаріум.
 
Інеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна ставиться до своєї професії з відданістю. Її турбота про пацієнтів виняткова.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Одеса фонтан (ЛОР Одеса фонтан)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: