Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Козлов Ян Леонідович відгуки (Козлов Ян Леонідович відгуки)
Козлов Ян Леонідович відгуки
Levitskaya9 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян Леонідович відгуки
 


Здраствуйте! Цікавлять відгуки про психолога-гіпнолога Козлова Яна Леонідовича. Може хтось відвідував цього фахівця, розкажіть про ваші результати.
 
KoltsunIrina Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Яна Леонідовича з давньою проблемою, яка тягнулася з дитинства. Зараз через кілька сеансів психотерапії та гіпнозу відчуваю, що на душі стало легше. Можу рекомендувати: у нього дуже якісна методика.
 
Оліса Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертався до психолога вперше, порекомендували саме Козлова Яна Леонідовича. Я думав, буде непросто, але лікування пройшло дуже комфортно, покроково і продуктивно! Опрацювання складних для мене моментів і ситуацій проходило легко з точним розумінням кореня проблеми.
 
Любомира Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до цього психолога за рекомендацією знайомої, стала погано дуже спати, постійна тривожність, почала зриватися на близьких мені людей. Ян Леонідович мені допоміг розібратися насамперед у собі, призначив дуже ефективну тактику лікування із застосуванням гіпнозу, я практично одразу відчула поліпшення!
 
Igor2001 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до цього психолога, оскільки останнім часом стали переслідувати панічні атаки, суїцидальні думки і ще була апатія, через яку я не могла закінчити свої поточні проєкти. Ян Леонідович мені порадив комплексне лікування. У мене тривожний розлад і поглинаюче почуття провини за все, тож мені потрібен був трепетний і уважний фахівець, який вміє слухати і чути. Сеанси проходили спокійно, не обійшлося і без сліз. Обговорили дитячі травми, деякі ситуації з життя. Ян Леонідович допоміг мені подивитися на ситуації інакше, прийняти їх, а не жити минулим.
 
Майя1976 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Понад півроку відчував хронічний стрес і депресію, до осені все тільки посилилося, практично повністю зник нормальний сон. Вдячний Яну Леонідовичу, який з першого ж сеансу допоміг мені побачити вихід із мого глухого кута. Справжній досвідчений професіонал!
 
TigerLily Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не могла впоратися з депресією. До Яна Леонідовича я прийшла для позбавлення від страхів і апатії. У підсумку я отримала не тільки вирішення основних проблем, я отримала колосальний досвід. Він підштовхнув мене на координатну зміну мого звичного способу життя, вніс нові заняття в моє нудне життя.
 
Азарій Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Козлова Яна Леонідовича по допомогу з позбавлення від панічних атак і виходу з депресії. У роботі зі мною фахівець використовував метод гіпнотерапії. Після кількох сеансів відчула помітні позитивні зміни у своєму стані. Залишилася дуже задоволена!
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася в стані депресії до Яна Леонідовича Козлова. Розбирали причини цього стану, пройшла курс сеансів гіпнотерапії. Після курсу несподівано для себе, відчула радість до життя. Можу точно сказати, що гіпнотерапія творить чудеса.
 
Воронкова Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Маючи освіту психолога, спочатку була налаштована дуже скептично. Змінила не одного психолога до зустрічі з Яном Леонідовичем. І тільки з ним після першого сеансу гіпнозу помітила зміни. Я шукала хорошого фахівця, я його знайшла.
 
Irinka8 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Яна Леонідовича на консультацію?
 
TigerLily Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович веде прийом у клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, записатися можете за телефоном - 093 572 73 87.
 
Філіпа Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рада почати свій новий шлях - шлях впевнений і щасливий! І дякувати за це я можу тільки Козлову Яну Леонідовичу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Козлов Ян Леонідович відгуки (Козлов Ян Леонідович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: