Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса сел. Котовського (Фітотерапевт Одеса сел. Котовського)
Фітотерапевт Одеса сел. Котовського
JulietКруз Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Одеса сел. Котовського
 


Здрастуйте, друзі! Шукаю фітотерапевта, що спеціалізується на лікуванні бронхіту і хронічної втоми. Поділіться, будь ласка, вашими результатами лікування у конкретного лікаря.
 
Riley Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
JulietКруз, фітотерапія здалася мені цікавим методом лікування, але після лікування у фітотерапевта я не відчув жодного поліпшення свого стану.
 
Seren Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультація у фітотерапевта була чистим марнуванням часом і грошима. Вона не тільки не поліпшила мій стан, а й зробила його гіршим.
 
Arabella Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, друзі! Я нещодавно консультувався з фітотерапевтом Світланою Володимирівною Горєвою, і результати лікування мене вразили. У мене були постійні головні болі, і вона порекомендувала мені чай на основі лікарських трав. Уже через тиждень болі минули!
 
Єва25 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прийшов до Світлани Володимирівни з проблемами зі сном. Вона запропонувала мені трав'яний чай із валеріаною та шавлією. Тепер я сплю як немовля і почуваюся бадьорим.
 
АнтонінаЦ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя шкіра була в жахливому стані, і ніякі креми не допомагали. Світлана Володимирівна призначила мені компреси з лікарських трав. Ефект помітний уже через кілька тижнів!
 
Северина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Я хотів би поділитися своїм досвідом. У мене був постійний стрес, і фітотерапевт Горєва порадила мені пити чай на основі трав. Тепер я почуваюся набагато спокійніше.
 
Севастьяна Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене мучили алергічні реакції, і Світлана Володимирівна порекомендувала мені трав'яні збори для зміцнення імунітету. Уже кілька місяців я забув, що таке алергія!
 
Карлл Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з тиском, і фітотерапевт Горєва виписала мені трав'яний чай з глодом і чередою. Мої показники стабілізувалися, і я почуваюся краще.
 
Святослава Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми зі шкірою та волоссям, фітотерапевт Горєва С.В. запропонувала мені маски на основі різних лікарських трав. Тепер волосся блищить, а шкіра гладенька!
 
Горбунова Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось бачите, друзі, як багато позитивних змін приносить фітотерапія Світлани Володимирівни Горєвої! Я рекомендую її всім!
 
Sashhha Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Я б хотів дізнатися, як можна записатися на прийом до фітотерапевта Горєвої С.В.?
 
Arabella Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна спеціалізується на онлайн-консультаціях, її номер - 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса сел. Котовського (Фітотерапевт Одеса сел. Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: