Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Найкращі андрологи Одеси (Найкращі андрологи Одеси)
Найкращі андрологи Одеси
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі андрологи Одеси


Доброго ранку! Цікавить таке питання, які андрологи в Одесі найкращі з найкращих? Заманливо знати вашу точку зору про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала багатьох, але мені не вдалося знайти досвідченого лікаря. Якщо ж ви володієте даними про такого лікаря, який вам допоміг вирішити проблему, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б бути в курсі, які фахівці медицини наразі найкваліфікованіші, а то я вже давно в пошуку і мої результати не задовільні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з попередньою городянкою, зустрічала, у нас є такий лікар, який на 100% найграмотніший у цій професії, і я хочу його порекомендувати, це - андролог-уролог найвищої кваліфікації Олександр Миколайович Колосов.
 
Fairytail5 Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна, знаю Олександра Миколайовича Колосова. Скажу про нього, як за грамотного лікаря у своїй сфері. Мій діагноз міг привезти на операційний стіл, але за допомогою Олександра Миколайовича вилікувалася з хорошим результатом. Я хочу його радити.
 
Флора Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Олександр Миколайович Колосов - це талановитий лікар! Я маю до нього довіру! Мабуть, на сьогодні, таких лікарів можна підсумувати на пальцях всього однієї руки за теперішній час. Найважливіші причини радити Олександра Миколайовича - це досвід, постійний потяг підвищувати уміння, отже, володіння актуальними знаннями, а також повне та вичерпне інформування хворого.
 
Власій Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
У кого хвороби в частині андрології, я раджу доктора Колосова. Сам проходив лікування вже багато разів. Лікар з'ясував усе до суті й не просто звільнив від симптомів, а й причину вилікував. Постійно і всім буду радити цього лікаря.
 
klim7 Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, найвідповідальніший лікар Колосов О.М., він зробив неймовірне - вирішив усі мої проблеми з простатитом. Вдячний від щирого серця! Майстер, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який намагається і здатний реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Поважні форумчани, звернув на себе увагу цей фахівець, можете залишити контактну інформацію про нього?
 
Лама Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович справді знається на своїй сфері, він висококваліфікований фахівець. Суджу за результатами мого лікування.
 
Alba Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Передаю вам інформацію - Олександр Миколайович Колосов веде прийом у МКЛ № 10 Малиновського 61, телефон 0967424737.
 
Надія Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно сказали, що Колосов Олександр Миколайович найкваліфікованіший професіонал у місті, знаю на індивідуальному досвіді. У цій сфері, крім нього, більше немає до кого звернутися.
 
Белла Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Щиро вдячна за ваші поради!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Найкращі андрологи Одеси (Найкращі андрологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: