Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікар реабілітолог Одеса (Лікар реабілітолог Одеса)
Лікар реабілітолог Одеса
петра Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар реабілітолог Одеса


До якого лікаря-реабілітолога краще звернутися для відновлення після спортивної травми. Порадьте, будь ласка.
 
Ніна22 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго шукала фахівця, який вирішив би мої проблеми зі спиною, при цьому не перевантаживши мене ліками. Після сеансів, проведених Владиславом Володимировичем, самопочуття покращилося в рази. Я просто стала новою людиною.  У нашому великому місті справжніх майстрів своєї справи, як це не дивно, одиниці. І Владислав Володимирович якраз із їхнього числа. Якщо ви шукаєте хорошого реабілітолога, рекомендую звернутися до нього!
 
Vasilissa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович Забранський - прекрасний лікар, майстер своєї справи. Завжди ввічливий, товариський, уважний. Після його сеансу хочеться жити і радіти життю. Побільше б таких лікарів!
 
Elza77 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила до Владислава Володимировича за рекомендацією подруги. Довгий час відчувала сильний біль, страждаючи від гриж Шморля. Ходьба, а також підняття навіть незначних тягарів були нестерпними. Завдяки системному лікуванню, яке провів доктор Забранський, я повернулася до нормального способу життя, зараз нічого не турбує, навіть займаюся спортом.
 
Elenochka8 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний, знає свою справу. Усім раджу потрапити до нього на прийом. Раніше лікувалася у лікаря Жмеринського В.М. - коновала. Чисто випадково потрапила до Забранського. Спершу були побоювання. Потім я йому довірилася як лікарю і ні про що не шкодую. Побільше б таких лікарів.
 
Екаttерина Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Після падіння під час катання на сноуборді рука перестала рухатися. Пройшла курс лікування у Борисюка Б.Б. і Околот І.В., не допомогло. Звернулася за рекомендацією до Владислава Володимировича Забранського.  Після його сеансів рука почала нормально рухатися, болі минули. Рекомендую, класний фахівець!
 
Karollina Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Побувала на прийомі у лікаря Забранського В.В., з проблемою болю в плечі, обмеженням руху руки. Хочу сказати таке: високопрофесійний підхід до хворого. Не нав'язував жодних непотрібних процедур, чітко визначив можливі варіанти захворювання, підказав методику лікування. До цього обійшла трьох лікарів: Анненкова Є.В., Царенка Б.А., Гончаренка. Ю.Ю. всі рекомендували абсолютно непотрібні в моєму випадку процедури і ліки. Нічого, природно, не допомагало. Завдяки вмілим маніпуляціям Владислава Володимировича плече прийшло в норму. Рекомендую! А найголовніше, він викликає повагу, довіру і надію на одужання.
 
Max_6 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшов із травмою коліна, а в підсумку, крім комплексу з відновлення коліна, отримав вирішення кількох проблем зі здоров'ям. Вправи які спрямовані чітко на певну групу м'язів, які необхідно задіяти в конкретному випадку. Такий підхід дає змогу швидко й ефективно реабілітуватися після травм і зміцнювати конкретні групи м'язів для запобігання неприємностям надалі.
 
Odessit7 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Біль у спині та грижі вже не давали ні ходити, ні лежати, ні спати. Перспектива операції жахала. Абсолютно випадково потрапила до Владислава Володимировича і невимовно йому вдячна! На даний момент пройшла вже кілька прийомів, що допомогло практично позбутися наслідків моїх гриж. Владислав Володимирович - приголомшливий фахівець! Буду й надалі дотримуватися його рекомендацій у лікуванні!
 
Mamochka1 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до лікаря Забранського?
 
Karollina Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Юllia Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважно вислухає проблему пацієнта. Дає рекомендації не тільки тієї проблеми, з якою приходиш, а й усього організму. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікар реабілітолог Одеса (Лікар реабілітолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: