Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Доброслав (Гінеколог Доброслав)
Гінеколог Доброслав
Дея Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Доброслав


Порекомендуйте грамотного гінеколога в Доброславі, після пологів стали турбувати болі по-жіночому, хочу пройти обстеження.
 
Nadya3 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене було запалення придатків, зверталася до кількох гінекологів у "Доброславі", так мене залікували, довелося їхати в Одесу до грамотної лікарки, яка мені допомогла.
 
Zinulya Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть ім'я цієї лікарки?
 
Nadya3 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса Євгенівна - чудовий лікар, рекомендую, вона обов'язково розбереться з вашими проблемами.
 
Barbara0 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зараз спостерігаюся у Лихачової Лариси Євгенівни. Дуже грамотний фахівець, у доступній формі дасть відповідь на будь-яке питання, що цікавить. Завжди уважна, тактовна.
 
Fanyaa Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Вибір лікаря - це один із найважливіших вкладів у своє здоров'я. Міщенко О.О. професіонал високого рівня, чуйна і грамотна людина. Рекомендую її як відмінного фахівця.
 
Allright Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Свого часу я побувала у багатьох гінекологів, але користі від лікування не було. 3 місяці я ходила з сильними ріжучими болями в животі.  Лариса Євгенівна - одна не поставила на мені хрест. Витягла мої яєчники з важкого стану і мою останню трубу. Завжди підтримувала, направляла мої думки на позитивний лад.  Рекомендую, чудовий лікар!
 
Yolka33 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Ліхачова Л.Є. лікарка від Бога. Вона без потреби не призначить жодних ліків. Ларису Євгенівну я раджу своїм близьким, і всі від неї в захваті. У моєму випадку їй доводиться виправляти те, що наробили інші гінекологи. Я на всі 100% довіряю Ларисі Євгенівні.
 
Zozel Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Куди я тільки не зверталася, але результату не було. Коли всі надії були втрачені доля звела мене з Ларисою Євгенівною. Після першої ж зустрічі було обрано правильне лікування і все вийшло - я завагітніла. Тільки завдяки Ларисі Євгенівні я змогла завагітніти, виносити і народити здорову дитину.
 
Anni1 Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - чудова людина, грамотний фахівець. Завжди ввічлива і привітна. Усе розповість, пояснить так, що навіть питань не залишається. Лікування призначає тільки потрібне, нічого зайвого. Для мене це найкращий гінеколог!
 
Ростислава Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де приймає Лариса Євгенівна та Ольга Опанасівна і як записатися?
 
Yolka33 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна та Ольга Опанасівна приймають у клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60. Записатися можна за телефоном: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
BeckyJ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - дуже грамотний лікар, який постійно підвищує свій професійний рівень. Я є її пацієнткою. Знаю не з чуток, скільки жінок вона врятувала від раку, видалення матки та інших важких гінекологічних захворювань. Побільше б таких уважних, грамотних лікарів!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Доброслав (Гінеколог Доброслав)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: