Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Олеся Василівна Колосова відгуки (Олеся Василівна Колосова відгуки)
Олеся Василівна Колосова відгуки
Муля Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна Колосова відгуки


Добрий вечір! Викликає інтерес гінеколог Олеся Василівна Колосова з МКЛ №10 на Малиновського. Які відомості про неї можете розповісти. Чи змогла вона допомогти вирішити вашу проблему? Які будуть ваші коментарі про цього лікаря.
 
Івана Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Призначає максимально щадне лікування, без зайвих важких препаратів, уважно ставиться до пацієнтів. Завжди допоможе, детально розповість, призначить правильне лікування. Переживає за пацієнтів як за своїх рідних. Дуже раджу до неї звернутися, перевірено на особистому досвіді.
 
Маріне Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна - дуже уважна, знає свою справу, завжди призначає сучасні та нешкідливі препарати і зайвого не порадить. Рекомендую!
 
Іоланта Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Усі мої родички та подруги теж спостерігаються в Олесі Василівни. Це чудовий фахівець, завжди все детально і зрозуміло пояснить, розповість. Усі проблеми лікує швидко й ефективно. Усім рекомендую!
 
Зориночка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар, була кілька разів за порадою подруг. Уважна, вислухає, порадить, нічого зайвого не навиписує, як багато інших. Загалом залишилася задоволена.
 
анжеліна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
До цього лікаря, Олесі Василівні Колосової, звернулася після довгих пошуків професійного гінеколога. Лікар від Бога, розуміє, думає, любить і дорожить своєю професією. У нашому місті таких одиниці.
 
Гафі Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважний, чуйний фахівець, який слухає, жодних моралей і оцінок, що важливо в такій делікатній ситуації, як прийом гінеколога, нічого зайвого, все по суті, роз'яснила все, що мене цікавило. Лікування, яке вона призначила, виявилося ефективним.
 
Локі Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважна лікарка, яка знає свою справу. Дуже допомогла мені в моїй проблемі. Акуратно бере мазки. Пояснює докладно лікування, цікавиться проблемою пацієнтки, одразу видно: лікарка любить свою роботу і з цікавістю розвивається в ній.
 
Коллі Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Була неодноразово на прийомі, проходячи лікування. Олеся Василівна завжди ввічлива, дуже уважна. Акуратно і безболісно бере мазки. Рекомендую, думаю, ви залишитеся задоволені.
 
Феня Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна підібрала правильне лікування, яке сприяло нормалізації циклу. У спілкуванні з пацієнтом лікарка дуже спокійна, комунікабельна. Усі медичні терміни пояснює доволі доступною для пацієнта мовою. Звертаюся до цього фахівця не вперше і щоразу залишаюся задоволена своїм прийомом.
 
Андреа Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір! Дайте інформацію, де приймає Олеся Василівна.
 
Зориночка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна приймає в лікарні №10 на Малиновського 61, її телефон 096-671-75-63.
 
Агапія Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім рекомендую. Ходжу на прийом, як на свято. Не кожен гінеколог так може розташувати до себе. Дуже уважний і кваліфікований фахівець.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Олеся Василівна Колосова відгуки (Олеся Василівна Колосова відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: