Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Одеса вартість (Костоправ Одеса вартість)
Костоправ Одеса вартість
Mariko Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Костоправ Одеса вартість


Дівчатка, здраствуйте! Чоловікові зовсім погано, послизнувся, впав і диск, мабуть, змістився.  Шукаю хорошого костоправа, щоб усе повернув назад без наслідків.
 
Heather Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Що вам сказати, в Одесі з костоправами не зовсім добре, головне потрапити до хорошого фахівця.
 
Filinn Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Костоправа не знаю, якось не доводилося стикатися. Знаю хорошого мануальника, який мені спину 'полагодив'.
 
Ava1978 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
І я знаю хорошого мануальника, який піднімає лежачих хворих - це Забранський Владислав Володимирович.
 
Kiskis Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
На консультацію до мануального терапевта Забранського В.В. звернулася з проблемами спини. Взагалі в мене раніше не було таких проблем, але після пологів, доводилося постійно бути з дитиною на руках, поперек став даватися взнаки. Пройшла курс сеансів і відчула значне поліпшення - втома минула, напруга більше не відчувається. Я дуже задоволена такими результатами, це навіть більше, ніж я розраховувала.
 
Lily7895 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Руки Владислава Володимировича допомогли мені відновити рухи та чутливість у руці. За допомогою мануальної терапії вдалося значно скоротити реабілітаційний період. Дуже вдячна і раджу!!!
 
TigerLily Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - найкращий лікар у цьому напрямку медицини! Досить часто в мене "спливали" проблеми зі спиною відразу в кількох місцях. Доходило до того, що я не міг ходити. Періодично мене "ламали" різні костоправи, але це тимчасове полегшення, та й, як виявилося, шкідливо "хрустіти кістками". Владислав Володимирович, у прямому сенсі, поставив мене на ноги.
 
Emi78 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович Забранський - чудовий фахівець, обізнаний лікар, який може допомогти багатьом людям. Ці руки творять чудеса.
 
ГамлетБалашов Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходив курс лікування після перенесеної травми. Результатом залишився дуже задоволений. Дійсно хороший лікар. Рекомендую.
 
Jessica45 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович буквально підняв на ноги, усунув гострий біль у попереку, дав подальші рекомендації. Курс лікування дуже результативний. Рекомендую!
 
Olivia20 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, дуже потрібно, залиште контакти Владислава Володимировича.
 
Emi78 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792, тільки домовляйтеся заздалегідь, у нього зазвичай черга є.
 
Mariko Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за відгуки, обов'язково звернемося.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Одеса вартість (Костоправ Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: