Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Послуги ЛОРа Одеса (Послуги ЛОРа Одеса)
Послуги ЛОРа Одеса
tatyannaa Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги ЛОРа Одеса


Добрий день! Може хтось підкаже перевіреного, розумного, хорошого ЛОРа, у якого самі лікувалися і він вам допоміг? Дуже треба!
 
Кора Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже цікавить такий фахівець, в надії що тут хтось порадить.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Я давно страждаю на хронічний гайморит, просто замучив, хочеться дізнатися про лікаря, який допоможе вирішити мені проблему раз і назавжди.
 
Вишенька Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани навіть не знаю, що вам порадити ЛОР-лікарів багато, але толкового фахівця, я так розумію, в Одесі немає.
 
СкоттШелбі Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вас переконати, є такий фахівець, я сама не раз зверталася і завжди отримувала кваліфіковану допомогу - це Гурська Тамара Валеріївна.
 
Горислава Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська - це приголомшливий ЛОР. Звертайтеся до неї і ви не пошкодуєте.
 
Smirnoff Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє самолікування застуди закінчилося неприємними ускладненнями. Я змушена була звернутися до отоларинголога з сильним нежитем і головним болем. Моя підозра на гайморит виправдалася. Тамара Валеріївна вилікувала мене від цієї хвороби. Також, вона робила мені ендоскопічне дослідження носоглотки. Завдяки її сучасним методам я зараз здорова.
 
Авдєєв Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
ЛОР Гурська - прекрасний фахівець. На початку цього року я проходила лікування. Відразу було з'ясовано причини моєї проблеми, яка роками не піддавалася лікуванню. Лікар уважний, чуйний і як людина дуже хороша. Професіонал у своїй галузі. Рекомендую звертатися тільки до неї, якщо у вас проблеми з лор органами.
 
Java Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені сподобався ЛОР Гурська Т.В.! Видно, що людина професіонал у своїй справі! Вона мені розжувала все так докладно, що питань не залишилося. Зазвичай, лікарі або мовчать, або включають незрозумілу термінологію. Я була і в інших лорів, є з чим порівняти.
 
РозаліяВелика Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - дуже компетентний лікар. Отримала вичерпну і детальну консультацію з мого питання. Також, на місці було вирішено питання з пробкою у вусі. Сподобалося її ставлення та уважність. Рекомендую!
 
Кирюша748 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене лікували від гаймориту. Тимчасово допомагало, а потім невелика застуда і знову гайморит. Стільки грошей витрачено даремно і часу. Не шкодую, що звернулася з останньою надією до Гурської. Лікар на своєму місці, вилікувати може навіть безнадійні випадки, на кшталт мого. Понад рік не хворію на гайморит, і навіть нежить не турбує. Що значить, коли за справу взявся професіонал!
 
Mia4519 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де працюють цей лікар?
 
Sophie Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, телефони для запису - (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Послуги ЛОРа Одеса (Послуги ЛОРа Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: