Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог епілептолог Одеса (Невропатолог епілептолог Одеса)
Невропатолог епілептолог Одеса
Єлизавета Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог епілептолог Одеса


Хотілося б знайти освіченого епілептолога, або невропатолога, який добре розбирається в епілепсії. Порекомендуйте до якого лікаря краще звернутися?
 
Karollina Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна Калюжна, чудовий лікар. Відразу на прийомі відчувається досвід, професіоналізм, величезне знання своєї справи. Просто найкраще враження про неї. Уважна, людяна, адекватна, чуйна, доброзичлива! Я дуже задоволена, що потрапив до неї.
 
5Мила5 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Страждаю на епілепсію. Посилилися напади, порадили звернутися до Калюжної Тетяни Євгенівни. Лікарка від Бога. Повернула мене до повноцінного життя.
 
Елеонора6 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Протягом багатьох років страждала щоденними незрозумілими нападами. Зверталася до різних неврологів Бєляєва, Гек, Лубинець. Перебувала у стадії відчаю.  Тетяна Євгенівна взялася за лікування. Розумна, добра, уважна. Хвороба почала відступати.  Рекомендую, знаючий фахівець!
 
Svetlanaaa9 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукали грамотного епілептолога. Потрапили до Тетяни Євгенівни випадково. Я була приємно здивована. Навіть вражена! Раніше жоден із фахівців не зміг поставити нам діагноз і грамотно призначити медикаментозну терапію. А потрапивши на прийом до цього лікаря, я побачила грамотного, кваліфікованого фахівця, який знає свою справу. Усе чітко і по справі! Прийдемо ще не раз!
 
Ніка358 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар Тетяна Євгенівна Калюжна. Звернулася із сином 20 років після того, як інші лікарі Фернандес і Бєляєв не могли знайти причину нападів і правильно поставити діагноз. Після обстеження Тетяна Євгенівна одразу призначила лікування, яке дійсно допомагає дуже добре!
 
Stella73 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене епілепсія, почалися напади, лікар негайно призначав лікування, все пояснює, відповідає на запитання. Усе сподобалося, рекомендую!
 
Наталя25 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене діагноз епілепсія. Спостерігаюся у лікаря-епілептолога Калюжної Т.Є. Завдяки її досвіду та професіоналізму було призначено правильне лікування, яке сприяє стабільному зменшенню діагнозу у відсотковому співвідношенні.  Рекомендую!
 
Alexxandra Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на прийом?
 
5Мила5 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87 - рецепція клініки Licarium.
 
valeriia Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший, добропорядний лікар, який знає свою справу і виконує свою роботу на найвищому рівні. Раджу всім.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог епілептолог Одеса (Невропатолог епілептолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: