Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Дитячий психолог Одеса Таїрове (Дитячий психолог Одеса Таїрове)
Дитячий психолог Одеса Таїрове
МаняД Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий психолог Одеса Таїрове


У мене син змінився в гірший бік. Став агресивним і некерованим. Потрібна допомога дитячого психолога. Якщо ви знаєте хорошого психолога, будь ласка, напишіть. Дякую. Чекаю.
 
ХристинаЯ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Це дійсно найкращий дитячий психолог. Прибрала в дитини агресію. Допомогла адаптуватися в новому колективі. Я залишилася дуже задоволена результатом роботи Гончарової Тетяни Сергіївни. Відмінний фахівець.
 
ЛеркаВ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
У моєї дитини теж був досить складний емоційний стан. У мене син став неслухняним і нервовим. Ми звернулися по допомогу до Гончарової Тетяни Сергіївни. Найкращий дитячий психолог. Вона змогла врегулювати емоційний стан у дитини. Нормалізувати поведінку. Сміливо можете звертатися до Гончарової Тетяни Сергіївни, вона вам точно допоможе.
 
ЮлькаХ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я з величезною вдячністю і повагою згадую Гончарову Тетяну Сергіївну. Відмінний дитячий психолог. Допомогла нормалізувати поведінку в дитини, гармонізувала наші взаємини із сином. Прибрала агресію. Я вам раджу звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Вона найкраща.
 
МаринаД Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий дитячий психолог. Це Гончарова Тетяна Сергіївна. Допомогла налагодити контакт моїй дитині, з іншими дітьми в новому колективі. Допомогла адаптуватися і підняла самооцінку. Я залишилася дуже задоволена результатом роботи Гончарової Тетяни Сергіївни. Рекомендую вам звернутися до неї.
 
ЛеонідГ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий психолог, це Гончарова Тетяна Сергіївна. Відмінний фахівець. Допомогла моїй дитині побороти страх, відповідати біля дошки. Підняла самооцінку, нормалізувала емоційний стан у дитини. Нам з дружиною підказала найкращу виховну тактику, для нормалізації ситуації. Рекомендую!
 
ЛараХ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Відмінний фахівець. Дуже обізнаний і розумний дитячий психолог. У моєї дитини виникли складнощі в спілкуванні з іншими дітьми. Нам допомогла Тетяна Сергіївна. Змогла підняти самооцінку у сина, допомогла налагодити контакт з іншими дітьми. Тепер у мого сина з'явилися друзі й у нього все чудово.
 
МішаМ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас син раптом став кусати дітей. Ми з дружиною звернулися по кваліфіковану допомогу до Гончарової Тетяни Сергіївни. Дуже хороший і обізнаний дитячий психолог. Допомогла нормалізувати ситуацію. Врегулювала поведінку дитини. Дуже вдячні за допомогу Гончаровій Тетяні Сергіївні.
 
ЗізаЛ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Я впевнена, що вам треба звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Вона вам дійсно допоможе. Дуже кваліфікований фахівець. Добра і хороша людина. Відразу знайшла підхід до моєї доньки. Прибрала у дитини нічні страхи. Врегулювала емоційний стан. Найкращий дитячий психолог.
 
ВоваФ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка, дуже вас прошу написати, де саме працює Гончарова Тетяна Сергіївна. У мене син став повністю некерований. Дякую заздалегідь. Потрібна допомога Тетяни Сергіївни.
 
МаняД Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за допомогу. Природно підемо на консультацію до Гончарової Тетяни Сергіївни. Дуже прошу вас написати адресу, де працює психолог і якщо є, то номер телефону Тетяни Сергіївни. Ще раз усім велике спасибі.
 
ЮлькаХ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий психолог Гончарова Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через телеграм, ватсап, вайбер за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Дитячий психолог Одеса Таїрове (Дитячий психолог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: