Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Академіка Воробйова (Флеболог Одеса Академіка Воробйова)
Флеболог Одеса Академіка Воробйова
СофіяС Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса Академіка Воробйова


Добрий вечір! Порадьте, будь ласка, грамотного флеболога, до кого можна звернутися з проблемою варикозу. Може хтось звертався до таких лікарів і знає їх на особистому досвіді, дайте пораду.
 
Муля Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Чайки Михайла Олександровича, хороший флеболог, багатьом допоміг вилікувати варикоз.
 
JojiM Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Мама проходила лікування у флеболога Чайки - лікар чудовий, все розповів, як буде проходити операція, післяопераційний період. Усе на вищому рівні, лікар від Бога.
 
Славяна75 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порадити дуже талановитого лікаря-флеболога Залевського Дмитра Михайловича і рекомендувати всім його, як справжнього професіонала своєї справи, що зараз велика рідкість!
 
Віталіна Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Максимальний професіоналізм і дуже приємне ставлення до пацієнта. Оперативно визначив проблеми та їх вирішення. Не шкодую, що звернувся до Залевського Д.М., за рекомендацією.
 
Arabella Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар. Знає свою справу. Дуже боялася операції. Прооперував чудово. Усім раджу Михайла Олександровича. Багато знайомих моїх теж до нього пішли. Усі відгукуються з великою повагою. Знаючий, професійний фахівець. Побільше б нам таких лікарів!
 
Єва25 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважний, позитивний професіонал з великої літери. Заспокоїв, ввічливе поводження, професійна робота. Дуже задоволена прийомом, операцією.  Усім буду радити звертатися до Залевського Д.М. Добре, що є такі лікарі.
 
Северина Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна лікарю Чайці за проведену операцію, варикоз нижніх кінцівок ніг, швидко, без болю, дуже професійно. Залишилася задоволена результатом, роздуті вени пішли практично відразу. Лікар просто великий фахівець своєї справи, всім рекомендую Михайла Олександровича як чудового флеболога.
 
Alba Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячний Дмитру Михайловичу за проведену операцію, ніякого болю, швидко, відновлення безболісне і легке. Отже, все чудово, звертайтеся.
 
klim7 Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете мені дати даний лікаря Чайті, хочу потрапити на прийом?
 
Северина Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам відомості - Чайка Михайло лікує в лікарні №10, контактний телефон 0976447223.
 
Пітт Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу записатися до Залевського Дмитра, як це можна зробити?
 
Єва25 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Передаю вам контактну інформацію - Залевський Дмитро приймає у 2-му відділенні Медінституту на Пастера 9, контактний телефон 0971039911.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Академіка Воробйова (Флеболог Одеса Академіка Воробйова)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: