Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Хороший судинний хірург Одеса відгуки (Хороший судинний хірург Одеса відгуки)
Хороший судинний хірург Одеса відгуки
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший судинний хірург Одеса відгуки


Доброго дня, звертаюся до Вас, тому що шукаю судинного хірурга. Порекомендуйте хороші лікарі, мій діагноз тромбофлебіт? Потрібні контактні дані кращого лікаря, виходячи зі свого досвіду, або може знайомі чи колеги знають.
 
25Tatyana Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені хочеться порадити Чайку М.А. і Залевського Д.М. знаю цих лікарів давно і вже не раз зверталася.
 
55Charlie Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар Чайка М.А., дуже ефективний метод у лікуванні хворих, добре спілкується з людьми, радила б тільки його.
 
5Мила5 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Стали турбувати вени на ногах, вирішила своєчасно звернутися до судинного хірурга Чайки М.А. і завдяки щасливому випадку довелося потрапити до цього лікаря, чим я дуже задоволена.
 
7Popova6 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезна подяка і найкращі рекомендації людині-професіоналу із золотими руками і чуйним серцем - Залевському Д.М.!  Всі мої муки скінчилися після того, як я звернулася до Дмитра Михайловича і тепер почуваюся чудово!
 
1Jonny Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася в Залевського Д.М.. Був запущений випадок варикозу ноги. Усе зробив грамотно і врятував мені ногу! Уважна і чуйна людина, фахівець від Бога.
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Чайки М.О. з приводу варикозного розширення вен ніг. Отримала дуже повну і зрозумілу консультацію. Проведено лазерну коагуляцію вен лівої ноги. Результат на мою думку приголомшливий.
 
Віталіна Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Залевський Д.М. - справжній майстер своєї справи, профі, вселяє довіру, до нього раджу звертатися! Процедуру проводить швидко, якісно, безболісно.
 
Настасья Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю! Можна дізнатися контакти цих фахівців?
 
Флоріана Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович, 10 лікарня Малиновського 61а, особистий телефон 0976447223.
 
QuinnAnna Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Залевський Дмитро Михайлович, 2-ге хірургічне відділення Медіна Пастера 9, телефон 0971039911
 
9Жанна9 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за хороші відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Хороший судинний хірург Одеса відгуки (Хороший судинний хірург Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: