Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматологи Одеси відгуки (Стоматологи Одеси відгуки)
Стоматологи Одеси відгуки
Roh2 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматологи Одеси відгуки
 


Форумчани, чи можете порекомендувати хорошого стоматолога в Одесі, який спеціалізується на стоматологічних проблемах?
 
Somebbooddy Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідувала кілька стоматологів, але якість роботи залишала бажати кращого.
 
Elza77 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Як і раніше, я шукаю компетентного стоматолога, який допоможе мені вирішити всі мої проблеми із зубами.
 
леночкаа Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Я щаслива, що знайшла такого досвідченого стоматолога, який зробив чудову роботу, вирішуючи мої стоматологічні проблеми.
 
Хриса Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б дізнатися про фахівця-стоматолога, до якого ви звернулися і були задоволені його роботою.
 
Гіра Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Це Євген Анатолійович Дизик - справжній професіонал своєї справи. Він зробив мій візит до стоматолога приємним і безболісним.
 
Сафіна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена вибором стоматолога - Євгеном Анатолійовичем Дизиком. Його підхід до лікування та пояснення пацієнтам є винятковими. Він запропонував мені оптимальний варіант лікування і завжди готовий відповісти на всі мої запитання.
 
Симха Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - справжній професіонал своєї справи. Його компетентність та уважність до деталей вражають. Порівнюючи його з іншими стоматологами, я переконався, що він лідирує в галузі стоматології.
 
Арсен Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Євген Анатолійович Дизик є справжнім майстром своєї справи, і його основний пріоритет - мінімізувати дискомфорт під час лікування, встановлення коронок та імплантації. Весь процес може зайняти час, але результат того вартий.
 
Аїша Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Я більше не переживаю через свої зуби, завдяки професіоналізму Євгена Анатолійовича, який рішуче й ефективно впорався з моїми проблемами.
 
Климентій Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи можу я отримати контактні дані Дизика Є.О., щоб записатися на прийом?
 
Арсен Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон для запису до лікаря Дизика - 0677003055. Він приймає на Старобазарному сквері 3 у клініці Тріодент.
 
Аза Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячний за вашу підказку - завдяки вам, я знайшов найкращого стоматолога в місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматологи Одеси відгуки (Стоматологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: