Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Онлайн психолог Одеса (Онлайн психолог Одеса)
Онлайн психолог Одеса
Леся1998 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Онлайн психолог Одеса


Потрібен психолог, що спеціалізується на сімейній психології, сексології та психосоматиці. Бажано, щоб міг консультувати онлайн.
 
Ліанаа Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую грамотну психологиню Гончарову Тетяну Сергіївну. Вона дає практичні поради щодо вирішення проблем і допомагає їх втілити в реальність. Моє життя стало кращим!
 
Martin5 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Після двох не зовсім вдалих спроб лікування у лікарів-психологів Гофман Ю.О. і Ковбасюк О.С. вже не вірила, що мені хтось допоможе. Я хотіла зробити наголос у роботі над тривожністю і страхами саме на психології, а не на прийомі різних препаратів. Дуже рада, що потрапила на прийом до Тетяни Сергіївни і що вона підтримала мене в моєму рішенні. Після кількох сеансів відчуваю покращення, я почала працювати над собою. Вона допомогла зрозуміти, що зі мною відбувається, виявилося, все не так жахливо, як ми собі уявляємо. Наша робота триває.
 
Olesya8 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Професійний підхід до пацієнтів. Великі знання у своїй галузі.  Гончарова Т.С. послідовно і ретельно розбирає разом зі мною мої проблеми, дає рекомендації по літературі і завдання додому, що забезпечує пацієнту всебічну терапію.
 
Ярана Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Адекватний професіонал, який дійсно перебуває на своєму місці і якісно виконує свою роботу.
 
Павла45 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Мучилася довгий час панічними атаками, після одного-двох відвідувань стало набагато легше. Тетяна Сергіївна - професіонал з великої літери! Акуратно і дбайливо вона розмотала клубок сплутаних думок у моїй голові, навчила правильного ставлення до життя і себе! Залишилися тільки позитивні емоції!
 
Агапа Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
До Тетяни Сергіївни відвідував кілька "фахівців" Штефан Катерину і Лемещук А.В., результату було нуль. Буквально після першого прийому у Тетяни Сергіївни мені стало набагато краще, ця людина справжній професіонал своєї справи. Не витрачайте свій час на відвідування непотрібних фахівців, звертайтеся до Тетяни Гончарової.
 
Лукія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли прийшла до Тетяни Сергіївни, вже думала все, мені ніхто не допоможе, але виявилося, не все так погано. З'явилося бажання жити, а не існувати, стала посміхатися, будувати плани, перестала всього боятися, з'явилися плани на майбутнє. Стала впевненіше себе почувати. Рекомендую!
 
Милица Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена результатом, дуже хороший психолог Гончарова Тетяна Сергіївна, професіонал своєї справи.
 
Багдана Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла до Тетяни Сергіївни в стані, коли дратує все і вся. Кожен день був сірим. Проблеми з молодою людиною, відсутність радості, посміхалася, взагалі, півроку тому востаннє, здається. Подруга розповіла про те, як вона сходила до Тетяни Сергіївни і я, недовго думаючи, теж прийшла до неї. У мене було кілька сеансів, які стали справжнім чаклунством. Але зараз я бачу світло, у мене є сенс, і кожен день зараз такий легкий, приємний.
 
Фотина Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на консультацію до Тетяни Сергіївни, розкажіть докладніше?
 
Милица Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і працює тільки онлайн, зв'язатися можете за телефоном - 987000260.
 
Ікра Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Нашій родині сподобалася Тетяна Гончарова. У нас із чоловіком були інтимні проблеми, постійні конфлікти та сварки. Незважаючи на те, що нашій доньці десять років, наша сім'я розпадалася. Чоловік почав зраджувати. Після сімейної терапії у Тетяни Сергіївни ми усвідомили причини нашого взаємного нерозуміння. Старі образи прощено і ми з більшою впевненістю дивимося в наше майбутнє.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Онлайн психолог Одеса (Онлайн психолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: