Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезітерапевт Одеси відгуки (Кінезітерапевт Одеси відгуки)
Кінезітерапевт Одеси відгуки
МарьяNа Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Кінезітерапевт Одеси відгуки


Добрий день! Порекомендуйте хорошого кінезітерапевта! Бажано на Таїрова. Заздалегідь буду вдячна!
 
Zinulya Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович Забранський - єдиний фахівець, який зміг виявити причину моєї проблеми і дійсно вилікувати, а не замаскувати! . Я вважаю, це найкращий фахівець у своїй справі і вам рекомендую!
 
Znat25 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський повернув мені рухливість, легкість, одним словом, нормальне життя без болю. У мене були проблеми з хребтом, довго думала, куди ж мені звернутися, поки мені не порадили кінезотерапевта Забранського.  Він неймовірно розумна людина, досконало знає тіло людини і бездоганно володіє технікою кінезотерапії. Йому вдалося мене вилікувати.
 
Rose9 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго вибирав фахівця, потрібен був реально тямущий, з хребтом не жартують, треба було, щоб допоміг відновитися, а не зробив ще гірше. У підсумку звернувся до Забранського і не прогадав. Професіонал своєї справи, лікував ґрунтовно, з ретельним, серйозним підходом до проблеми. У результаті після його курсу лікування боліти перестало і взагалі самопочуття стало кращим.
 
Nyusha Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Через грижу сильно боліла спина. Зараз ситуація змінилася, оскільки стала ходити на кінезотерапію. Коли тільки дізналася про цей спосіб лікування, не особливо розраховувала, що мені це допоможе, але Владислав Володимирович дійсно вразив. Спочатку своєю прискіпливістю і серйозністю, потім професійним виконанням. Позитивний ефект відчула вже після третього сеансу, спина стала менше боліти, а зараз узагалі не відчуваю болю.
 
Lybava Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Після сильного удару довго боліла спина, а Владислав Володимирович за якихось кілька сеансів повернула радість життя. Я до нього була у кількох кінезотерапевтів - Семашка, Петровського, Сагай, розповідала свою історію, показувала знімки, у підсумку нічого путнього мені так і не змогли запропонувати.  Забранський вивчив проблему і провів курс лікування, після чого я забула про свої муки.
 
АліNa Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Користувалася послугами Владислава Володимировича і залишилася більш ніж задоволена результатами.  Владислав Володимирович професіонал своєї справи, він бачить проблеми, бачить їхнє вирішення і здійснює грамотне лікування, після якого відчувається полегшення.
 
Elenochka8 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Турбували сильні болі, а тепер я про них забула, все тому, що після довгих пошуків і поневірянь по кінезотерапевтах Сагай, Грапчевій і Кірдогло я знайшла лікаря, який не просто взявся мені допомогти, а й справді зробити все, щоб мені стало краще. Рекомендую Владислава Володимировича Забранського!
 
Valentina7 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Регулярно ходжу на кінезотерапію до лікаря Забранського.  Сміливо можу назвати своїм лікарем. Лікар уважний і дуже делікатний. Після процедур стає набагато краще.  Рекомендую!
 
Stella73 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете поділитися номером телефону цього лікаря?
 
Zinulya Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Малта Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже відповідальний і грамотний фахівець. Усі процедури були дуже плідними і допомогли.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезітерапевт Одеси відгуки (Кінезітерапевт Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: