Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Порекомендуйте уролога чоловічого в Одесі (Порекомендуйте уролога чоловічого в Одесі)
Порекомендуйте уролога чоловічого в Одесі
Krokodil1 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 205
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте уролога чоловічого в Одесі


Добрий вечір! Порадьте розумного уролога, який може безсумнівно допомогти вилікуватися, а не призвести до серйозних захворювань. Бажано з'ясувати про тих фахівців, у яких ви лікувалися або знаєте за коментарями знайомих.
 
romanovich Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво дізнатися про такого фахівця, а то я досі в пошуку. Якщо ви стикалися з таким супер лікарем, висловіть свою думку, до кого краще звернутися, щоб домогтися відмінного результату.
 
Айлін Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з чоловіком довго в пошуку досвідченого лікаря. Якщо хтось натрапляв на такого професіонала, дайте рекомендації до кого краще звертатися.
 
Бєляєва1993 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 165
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала такого уролога - це Колосов Олександр Миколайович, чудовий лікар, єдиний у своєму напрямку. Мені допоміг вилікувати цистит. Хочу його вам рекомендувати!
 
Ясміна Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені надав неоціненну послугу уролог Колосов, він зміг, керуючись моїми аналізами, призначити безпомилкове лікування, що призвело до приголомшливого успіху!
 
Христина20 Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, правда, я дуже вдячна Олександру Колосову, він єдиний в Одесі, який реально допоміг мені вилікувати сечокам'яну хворобу.
 
Волкова Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена лікуванням у лікаря Колосова, це досвідчений ас. Він детально знає свою специфіку. Рекомендую його всім, хто хоче поправити своє здоров'я.
 
Guzel Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
А я хочу потрапити до Колосова Олександра, напишіть його контакти?
 
МарьяКо Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр приймає в міській лікарні №10 на Малиновського 61, особистий телефон - 0967424737.
 
Allright Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Був на прийомі в Олександра Колосова. Дуже професійно підходить до своєї справи. Він провів повне обстеження, за підсумками якого було прийнято рішення робити операцію. Вона пройшла успішно, без виникнення неприємних відчуттів. Прекрасний лікар, усім рекомендую!
 
Daniyar1991 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар, нічого зайвого, все по справі. Спостерігаюся в нього не перший рік, свого часу допоміг мені вирішити мої проблеми. Дуже тактовна людина. Рекомендую як відмінного фахівця.
 
Акакій Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Чисту істину написали, що Колосов Олександр Миколайович найкомпетентніший професіонал у місті, знаю на власному досвіді.
 
Алісія25 Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Великодушно вдячна за хороші поради.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Порекомендуйте уролога чоловічого в Одесі (Порекомендуйте уролога чоловічого в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: