Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Довгий Юрій Володимирович відгуки (Довгий Юрій Володимирович відгуки)
Довгий Юрій Володимирович відгуки
kiril1 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий Юрій Володимирович відгуки


Добрий день! Накидайте, будь ласка, відгуків про лікаря-нарколога Довгого? Може хтось лікував у нього близьких або чув що?
 
suren Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю його особисто, щоправда рідних не лікував, але по роботі перетиналися. Дуже відповідальний і людяний лікар і дуже грамотний, періодично їздить підвищувати кваліфікацію то в Німеччину, то в США, принаймні до карантину так було. Його добре знають в Одесі, як грамотного лікаря
 
ivan97 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
мені довелося лікувати в нього маму, вона жила одна і від самотності почала вживати потроху, а потім ми з сестрою приїхали і побачили, що вона в запої. Ну і швиденько відвезли її в клініку Доктор Благо Плюс. У нас в Одесі дуже мало хороших клінік, де реально допомагають вилікуватися таким людям. Тому вибір був невеликий. У Доктор Благо Плюс ціни були нижчими і виявилося, що лікування дуже якісне. А лікарем у нас був Юрій Володимирович. Лікування пройшло успішно - мама вже 3 роки не вживає, щоправда, ще після виписки довелося позайматися з психологом, але зате результат на обличчя!
 
TatyanaS Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Іване, а можете мені скинути в лічку контакти цього лікаря, а то в мене прям така сама ситуація з мамою, як і у вас
 
ivan97 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, звісно, навіть не в приват, а тут залишу, раптом комусь іще стане в пригоді (048) 702-34-24, (097) 242-29-22, сама клініка розташована в Одесі за адресою Дмитра Донського 2а/7 на Фонтані...
 
TatyanaS Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі велике, ми якраз і живемо на 4 станції, зателефоную йому просто сьогодні, сподіваюся, що допоможе
 
lion29 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертайтеся до нього - точно не пошкодуєте. Вони там навіть у найзапущеніших випадках допомагають, а якщо вчасно звернутися, то 100% результат буде відмінний. У нас у дворі був алкаш, скільки живу - тверезим його не бачили. Усі думали, що він так і закінчить життя під парканом. Але одного разу приїхала з Варшави його тітка, така енергійна дама, взяла його за шкірку і відвезла в клініку Доктор Благо. Його там почистили і вона його одразу відвезла на півроку у відновлювальний центр. Після повернення ми навіть не могли впізнати його - інша людина. І ось уже 2 роки не п'є, працює, знайшов нормальну жінку, просто диво на наших очах сталося...
 
serg456 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, треба звичайно боротися за наших близьких. Я теж відвозив брата до Юрія Володимировича. Але в нас було простіше - запоїв не було, просто брат не знав міри і ставав неадекватним, не міг відмовитися від спиртного. Ми його підшили на 2 роки і він перестав пити. І це вже здорово!
 
anatoliy Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здається, що вже більш ніж достатньо вам порадили. Відпишіться, авторко, як з'їздили до лікаря?
 
valik5 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
я у них у клініці працював, робив ремонт, дуже порядний головний лікар Юрій Довгий, завжди вчасно розраховувався, матеріали купував найякісніші. Бачив, як він любить свою роботу і клініку, і до персоналу та пацієнтів ставиться по-людськи
 
anna17 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з усіма, справді дуже хороший лікар. У свій час підозрювала, що син вживає наркотики, возила в клініку на консультацію. Поговорили з лікарем, зробили аналізи. Виявилося, що в нього все чисто. Була дуже рада, пропонувала лікарю гроші - за консультацію не взяв, тільки за тести. Рекомендую всім туди звертатися!
 
TatyanaS Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
З'їздила з мамою до лікаря. Він направив на аналізи і через тиждень будемо робити підшивку від алкоголю на рік. Все супер, ціни помірні, ставлення персоналу чудове, а Юрій Володимирович просто розумниця!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Довгий Юрій Володимирович відгуки (Довгий Юрій Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: