Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса Суворовський район (Уролог Одеса Суворовський район)
Уролог Одеса Суворовський район
Дорофея Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Одеса Суворовський район


Вітаю, мені треба знайти хорошого уролога. Прохання порадити лікаря, який зможе допомогти при гострому уретриті? Потрібні контактні дані хорошого лікаря на основі вашого досвіду або знаєте за відгуками.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу я порадити Колосова О.М., який стовідсотково незрівнянний у такій сфері і до нього можна рекомендувати записуватися без страху за своє здоров'ячко.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець Колосов. Допоміг мені впоратися з моєю проблемою. На мій погляд, це дуже професійний і компетентний лікар. Що ж стосується особистих якостей, то і тут все чудово - доброзичливий, уважний, привітний. Рекомендую!
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Добре, що в наш час є такі люди з професією "лікар". Терпів до останнього, соромився, не знав, як пояснити лікарю свою проблему. Але біль бере своє. Випадково потрапив на прийом до Олександра Миколайовича. Пояснювати сильно не довелося. Діагноз поставлено відразу. Рішення і лікування теж.  У наш час є хороші лікарі, які розуміють і співчувають. Навіть після лікування завжди можна зателефонувати, проконсультуватися й одержати добру й грамотну пораду, "рецепт", як діяти надалі.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Неодноразово спостерігалася у Колосова. Чудовий лікар, компетентний, відповідальний, досвідчений. Завжди розповість, зрозуміло пояснить діагноз і подальше лікування! Можу рекомендувати його, тому що пройшла з ним довге й успішне лікування.
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний уролог! Потрапила до нього за рекомендацією і не пошкодувала. Уважний, детально пояснює всі нюанси, доброзичливий.
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки йому тато почувається чудово, хоча він був непростим пацієнтом із супутніми захворюваннями. Але проведене обстеження, лікування, операція були проведені настільки ретельно, уважно, що результати вражаючі! Дуже хороший лікар!
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов О.М. - дуже хороший фахівець, чуйна й інтелігентна людина. Намагається вникнути в проблему пацієнта і її вирішити.
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште будь ласка номер телефону цього фахівця?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович Колосов, МКЛ № 10 на Малиновського, особистий номер 0967424737.
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую цих фахівців, залишитеся задоволені.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса Суворовський район (Уролог Одеса Суворовський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: