Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Полюлях Оксана Одеса відгуки (Полюлях Оксана Одеса відгуки)
Полюлях Оксана Одеса відгуки
Анюта Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Одеса відгуки


Дівчатка, залиште свій відгуки про лікаря гінеколога, у якого краще народжувати.  У мене перші пологи і я підшукую грамотного фахівця.
 
Джуді Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу вам звернутися до Полюлях Оксани, вона зав. 1-м пологовим відділенням у пологовому будинку №5 і в неї досить великий стаж прийняття пологів із благополучним розродженням.
 
МарьяNа Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний і уважний лікар. Дуже допомогла під час пологів - пояснювала, як поводитися і що робити не потрібно. Безмірно їй вдячна!
 
Lybava Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий і дуже хороший лікар - Полюлях Оксана Анатоліївна! Перші пологи, довгоочікувана дитина. Народжувала довго і важко, але слава Богу, у Полюлях О.А. Вона швидко розібралася в ситуації, допомогла мені з потугами, і, нарешті, з'явився мій довгоочікуваний малюк! Її своєчасна участь допомогла мені уникнути багатьох серйозних проблем і народити здорову дитину.
 
Георгіна Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Я йшла цілеспрямовано до Оксани Анатоліївни за рекомендацією свого гінеколога з консультації, з першого візиту лікарка Полюлях дуже привернула до себе. Дуже уважна і чуйна. Рекомендую!
 
Бетті Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна приймала мої другі пологи. Завжди підтримувала і була уважна, пологи пройшли відмінно. Це справжній професіонал своєї справи, рекомендую потрапити в її дбайливі руки!
 
Афанасія1956 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був плановий кесарів розтин у грудні 2020 року за показаннями - тазове передлежання плода. Операція пройшла швидко, приблизно 25 хвилин, я була при свідомості, все чула, відчувала, але болю не було, скоріше трохи неприємно. Відновлення пройшло швидко, практично без знеболювальних, через 7 годин уже ходила і тримала малюка.  Оксані Анатоліївні низький уклін, вона найкращий акушер-гінеколог із золотими руками, що тут ще скажеш...
 
Ella Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка Полюлях О.О. приймала мої пологи. Також ходила кілька разів до неї на консультації перед пологами. Оцінюю роботу лікаря на відмінно!
 
АліNa Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Пологи у мене були другі і, порівнюючи з першими, це просто небо і земля. І саме ставлення до мене доктора Полюлях, і компетентна підтримка, і своєчасні вірні рішення лікаря! Після народження моє малятко мені показали і приклали до грудей. У мене найкращі враження про другі пологи! Лікарка чудова у своєму професіоналізмі.
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контакти лікаря Полюлях О.А?
 
Бетті Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна - 097-354-00-73.
 
ІринаКазакова Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна - лікар з великої літери. Рідкісне поєднання найвищого професіоналізму, чуйності, швидкості реакції, комфорту в спілкуванні.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Полюлях Оксана Одеса відгуки (Полюлях Оксана Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: