Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація алкоголіків Одеса ціна (Реабілітація алкоголіків Одеса ціна)
Реабілітація алкоголіків Одеса ціна
ГенаД Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітація алкоголіків Одеса ціна


Мені потрібно пройти реабілітацію від алкоголізму в реабілітаційному центрі. Якщо ви знаєте хороший реабілітаційний центр, напишіть і ціну вкажіть. Дякую.
 
Катька Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік пройшов повний курс реабілітації від алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. Першокласний центр. Дуже затишно і красиво. За допомогою реабілітаційного центру Діва, чоловік повністю забув про алкоголь. Тепер у нас почалося нове і дуже хороше життя. Спасибі всьому колективу реабілітаційного центру Діва.
 
ЗінкаЛ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Центр існує за рахунок благодійних внесків. Я проходила реабілітацію від алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. Мені допомогли забути про цю проблему раз і назавжди. Зараз я стала зовсім іншою людиною. У моєму житті більше немає алкоголю.
 
ЛюбаГ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Мого чоловіка алкоголіка змогли позбавити від алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. Це найкращий реабілітаційний центр. У нас почалося нове і хороше життя. Величезна подяка за допомогу реабілітаційному центру Діва. Ви молодці.
 
АндрюшкаГ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогли почати життя з чистого аркуша в реабілітаційному центрі Діва. Я пройшов повний курс реабілітації від алкоголізму. Я став іншою людиною. У моєму житті більше немає алкоголю. Я дивлюся на життя реально, у мене з'явилися конкретні цілі. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Вони найкращі.
 
ЛюдмилаК Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі, існує за рахунок благодійних внесків. Мій брат проходив реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва від алкоголізму. Все пройшло просто чудово. Брат мій повністю кинув пити. Тепер у нього нове і світле життя.
 
Інка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік колишній алкоголік. Йому допомогли позбутися алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. Найкращий реабілітаційний центр. Там працюють найкращі фахівці, особливо психологи. Допомогли врегулювати емоційний стан, поставили раціональні та конкретні цілі. Величезна подяка за допомогу реабілітаційному центру Діва.
 
МішкаЖ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
У реабілітаційному центрі Діва, немає такси за реабілітацію. Центр існує за рахунок добровільних пожертвувань. Мою сестру позбавили від алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. Вона тепер інша людина. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за конкретну допомогу алкозалежним.
 
МілкаБ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Моєму чоловікові дуже допомогла реабілітація в реабілітаційному центрі Діва. Після реабілітації він назавжди забув про алкоголізм. Тепер він веде правильний і здоровий спосіб життя. Ходить на заняття в спортзал. У нього з'явилося багато друзів. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
ДашаК Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий реабілітаційний центр це Дива. Там змогли мені допомогти. Позбавили повністю від алкоголізму. Тепер я колишній алкоголік. Я стала зовсім іншою людиною. Я тепер реально дивлюся на життя. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за неоціненну підтримку і допомогу. Ви великі молодці.
 
Гришка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Напишіть, будь ласка, адресу реабілітаційного центру Діва. Я дуже хочу відправити туди на реабілітацію свою сестру. Упевнений, що там їй допоможуть позбутися алкоголізму. Дякую, чекаю.
 
ГенаД Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім величезне спасибі за поради. Я звернуся по допомогу в реабілітаційний центр Діва. Там мені допоможуть. Дуже прошу вас написати адресу і телефон реабілітаційного центру Діва. Ще раз усім дякую.
 
ДашаК Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу всім нагадати, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Реабілітаційний центр розташований у місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Директор центру - Ігор Коваленко. Телефон 0976800008.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація алкоголіків Одеса ціна (Реабілітація алкоголіків Одеса ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: