Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Косметолог Київський район Одеса (Косметолог Київський район Одеса)
Косметолог Київський район Одеса
Леда Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметолог Київський район Одеса


Мучуся зі шкірою: то прищі з'являються, то починаю їх усувати, то шкіра пересихає, то починаю зволожувати, то з'являються прищі, коротше - замкнуте коло... Порадьте грамотного косметолога, бажано в Київському районі.
 
Кирьяна Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звертатися за красою до Довгої Ольги! Відмінний фахівець.  У мене після юнацьких прищів усі щоки в шрамах. Після проведених нею процедур, моє обличчя, а особливо щоки, вирівнялися, колір шкіри покращився.
 
Tanyaaa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на новій процедурі карбоксітерапія безін'єкційна, все дуже професійно. Прийшла з проблемою мімічних зморшок і пігментації.   Ольга В'ячеславівна порекомендувала комбінований курс: чистку, масаж, догляди та безін'єкційну карбоксітерапію, в результаті шкіра підтягнулася, розгладилися дрібні зморшки, змінився колір обличчя, і це без уколів! Буду ходити на процедурки! Рекомендую!
 
Психея Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
З підліткового віку страждаю від висипань на обличчі. Після консультації визначили тактику, підібрали доглядову косметику для домашнього використання, виконали чистку і курс пілінгів. Чудовий ефект! Усі процедури пройшли дуже комфортно, за приємною бесідою, що важливо для мене. Однозначно буду приходити, продовжувати свій шлях до красивої шкіри разом з Ольгою В'ячеславівною!
 
Snoww Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже професійний підхід, Ольга пояснює все зрозумілою і доступною мовою клієнту. Приходячи на процедуру, почуваєшся комфортно в товаристві фахівця. Відповість на всі запитання, дасть потрібні рекомендації та поради. Робила пілінг і лікувала шкіру обличчя.
 
Hloya58 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато разів зверталася до цього фахівця. Бувала у багатьох - Н. Неролі, Н. Логінової, О. Жужуленко, але найбільше сподобалася Ольга В'ячеславівна. Результат завжди чудовий. Швидко, ретельно, безболісно. Загалом поскаржитися нема на що. Процедуру проводить відмінно. Ще й поговорити встигаю. Усім задоволена! Завжди повертаюся!
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно відвідую Ольгу В'ячеславівну, фахівець знає свою справу. Кожна процедура безболісна і перевершує всі очікування за результативністю. Із задоволенням рекомендую цього лікаря, щодня милуюся своїм відображенням, можу сказати, що помолодшала на 10 років.
 
25Tatyana Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно дбаю про свою шкіру, тим паче вона в мене проблемна. Відвідувала багатьох косметологів: Євгенію Колкер, Ольгу Крутоголову, Олену Мороз, але все було щось не так. Були, звісно, непогані процедури, але не всі мої проблеми вирішувалися. До Ольги В'ячеславівни я потрапила після рекомендації подруги, яка за кілька місяців змінилася до невпізнання - красива, молода, сяюча шкіра. І ось я знайшла свого косметолога! Тепер тільки до неї. Вирішили мої проблеми з лущенням і постійним відчуттям стягнутості шкіри, прибрали кілька рубців, омолодили і підтягнули шкіру - супер ефект. І підібрали мені дуже ефектні засоби. Усім раджу.
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна - професіонал неймовірно високого рівня! Крім неї нікому більше не довіряю своє обличчя. Грамотний фахівець і прекрасна людина! Розбирається у всіх препаратах, догляді та косметиці.
 
Jenny77 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу зв'язатися з Ольгою В'ячеславівною?
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Її номери телефонів - 710-04-39, 067-460-40-30, 050-302-68-50, 073-002-53-44.
 
Marinett87 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся в Ольги вже 2 роки. Довіряю їй на мільйон відсотків. Регулярно роблю чистку обличчя, пілінг і маски для обличчя.  Результатом дуже задоволена.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Косметолог Київський район Одеса (Косметолог Київський район Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: