Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог імплантолог Одеса (Стоматолог імплантолог Одеса)
Стоматолог імплантолог Одеса
Arno0 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог імплантолог Одеса
 

Здрастуйте! Я шукаю досвідченого і кваліфікованого стоматолога-імплантолога для процедури імплантації зуба. Мені важливий надійний фахівець з хорошою репутацією, який може надати індивідуальний підхід до лікування. Якщо в когось із вас є досвід звернення до стоматолога-імплантолога, будь ласка, поділіться своїми рекомендаціями та враженнями.
 
Ангел Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я мав жахливий досвід з імплантологом КАмінським В.В.! Він працює з низькоякісними матеріалами, що призвело до того, що мій імплантат зламався незабаром після встановлення.  Не рекомендую довіряти йому своє здоров'я.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Повне розчарування в імплантологові Валькевичі Д.В. Він не тільки не впорався з моєю ситуацією, пов'язаною з втратою зубів, а й встановив імплантати неправильно, що призвело до довгого і болісного відновлення. До того ж, він часто скасовував і переносив призначені візити без пояснення причин. Уникайте цього фахівця, якщо хочете зберегти своє здоров'я і гроші.
 
Гриня Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Категорично не рекомендую стоматолога-імплантолога Войнаровського В.М.! У мене була дуже неприємна і дорога ситуація з ним. Він встановив імплантати без належного професіоналізму, і вони стали спричиняти сильні болі та запалення. Коли я звернувся по допомогу, він відмовився визнати свої помилки і навіть запропонував оплатити ще й за додаткове лікування!
 
Андріана78 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу зупинитися на стоматологу Дизику Євгенію Анатолійовичу - це видатний стоматолог-імплантолог з унікальним професіоналізмом. Порівняно з іншими фахівцями, його знання і досвід у галузі імплантології перебувають на найвищому рівні. Він провів мою процедуру імплантації безболісно і з дивовижною майстерністю.
 
Бєляєва Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Євген Анатолійович - найкращий імплантолог! Він провів для мене складну процедуру імплантації, і все пройшло бездоганно. Він володіє високим професіоналізмом і вмінням розслабити пацієнта. Я дуже задоволений своїм новим зубом.
 
Белла Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звертався до багатьох фахівців, але тільки Євген Дизик зміг запропонувати оптимальне рішення для моєї ситуації. Його вміння пояснити кожен крок і його ретельний підхід одразу виділяють його серед інших лікарів.
 
Андреа Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже пощастило знайти Євгена Анатолійовича! Він зробив для мене імплантацію, і я не можу натішитися результатом. Мої нові зуби мають природний вигляд і сидять ідеально.
 
Ноябрина Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - найкращий стоматолог-імплантолог, з яким мені доводилося працювати. Порівнюючи його з іншими фахівцями, я переконався, що його турбота про пацієнта і професіоналізм вищі за всі похвали. Він надав мені повну інформацію про процедуру імплантації та відповів на всі мої запитання.
 
Йося Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - чудовий фахівець і чудова людина! Він зробив для мене імплантацію кількох зубів, і результати просто приголомшливі. Він завжди був готовий допомогти і підтримати під час усього процесу. Велике спасибі за ваше терпіння і професіоналізм.
 
Гноєва Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, підкажіть де працює Євген Анатолійович і контактний телефон.
 
Гриня Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович приймає в Тріоденті, Старобазарний сквер, 3, контактний телефон - 0677003055.
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
"Євген Анатолійович - справжній експерт у галузі імплантології. Після спілкування з кількома стоматологами-імплантологами, я вибрав його, і не прогадав. Він провів мою процедуру імплантації безболісно і з урахуванням моїх індивідуальних потреб.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог імплантолог Одеса (Стоматолог імплантолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: