Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Ендокринолог Одеса ціни (Ендокринолог Одеса ціни)
Ендокринолог Одеса ціни
Афанасія1956 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендокринолог Одеса ціни


Усім привіт, порадьте хорошого платного ендокринолога в Одесі. Буду дуже вдячна.
 
Маргарита Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Понад 20 років страждаю на ендокринне захворювання, пов'язане з порушенням функції надниркових залоз. За цей час пройшла консультації багатьох ендокринологів. Не можу сказати, що всі вони були недобросовісними, але Догонова Марія Володимирівна з клініки Лікаріум - найкраща, і я відкрив для себе лікаря, який на порядок вищий за всіх попередніх фахівців. Крім доброго, чуйного ставлення до пацієнта, лікар має глибокі знання. Після лікування почуваюся набагато краще, практично здоровою людиною.  Рекомендую цього фахівця!
 
KoltsunIrina Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене проблеми зі щитоподібною залозою, тому Марію Володимирівну відвідую регулярно. Вона мені дуже подобається і як лікар, і як людина. Завжди уважна, ввічлива, тактовна. Завдяки її старанням я підтримую своє здоров'я в порядку.
 
Aisun5 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Кращого лікаря у сфері ендокринології я ще не зустрічав. Чудовий лікар!
 
Діонісія Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вас турбує щитоподібна залоза, не відтягуйте похід до Марії Володимирівни Догонової. Вона вам допоможе, навіть якщо здається, що ситуація плачевна. Переконалася в цьому на особистому досвіді й вам раджу!
 
Інга Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Через спадкові причини я страждаю на ендокринне захворювання. Важко знайти "свого" фахівця, якому можна вірити. Марія Володимирівна довела свій професіоналізм. Це дуже грамотний лікар. Тепер я звертаюся до неї за порадою і довіряю її думці.
 
Stella73 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Як на мене, так Догонова прекрасний ендокринолог! Марія Володимирівна розумна, цілеспрямована, відповідально займається своєю справою. Вміє домогтися прогресу в лікуванні пацієнтів із серйозними гормональними порушеннями - так у мене було.
 
Kukuruzam Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Уперше за "походи" до різних ендокринологів, у т.ч. іменитих, зустріла в особі Марії Володимирівни справді такого лікаря, який думає, що правильніше і безпечніше призначити, а не шаблонно призначає все "за схемою". Крім того, лікарка дуже доброзичлива, уважна, тактовна - тому рекомендую!
 
Домна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі в Марії Володимирівни, залишилася задоволена. Людина обізнана, провідна, заспокоїла мої страхи. Рекомендую!
 
Аризона Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Догонова Марія Володимирівна - чудовий фахівець, ендокринолог з великої літери. Допомагала не раз мені та моїм знайомим.
 
Натусінька37 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата. залиште контакти Марії Володимирівни.
 
Домна Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, телефони клініки - 38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Зоня Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал своєї справи і чудова людина! Спостерігаюся вже не перший рік і дуже задоволена
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Ендокринолог Одеса ціни (Ендокринолог Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: