Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Послуги отоларинголога Одеса (Послуги отоларинголога Одеса)
Послуги отоларинголога Одеса
Gaa14 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги отоларинголога Одеса


Підкажіть, де хорошого отоларинголога можна знайти. Постійно хворію, у мене з горлом уже хронічні проблеми з'явилися.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вас дуже розумію, якщо потрібен хороший фахівець, можу порадити лор-лікаря Гурську Тамару Валеріївну: звернулася до неї буквально кілька місяців тому, коли просто близько двох тижнів боліло горло, фахівець провів огляд, консультацію та призначив необхідне лікування, буквально за кілька днів самопочуття покращилося.
 
Alexxandra Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди звертаюся до Гурської Тамари Валеріївни, тому що вона перевірена, досвідчена, уважна лікарка, володіє техніками ендоскопічної діагностики та лазерного лікування. Був поставлений діагноз тонзиліт, Тамара Валеріївна проводила мені лазерне лікування. Воно виявилося дуже ефективним. Цього лікаря рекомендую! Дійсно лікар від Бога, а найголовніше розбирається у всіх нових технологіях і сучасних методах лікування!
 
Єрьоміна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у Гурської Тамари. Може вирішити будь-яку проблему. Сама довіряю і всім знайомим рекомендую.
 
МадленаМ Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара - першокласний ЛОР. Знає, що робити. У мене довгий час був закладений ніс, дихав часто ротом, від цього горло пересихало, було не комфортно, хропів уві сні. Звернувся до лікаря, вона порадила мені лікування, фізіотерапію прописала. Поступово мій ніс знову задихав. Відчуваю себе іншою людиною.
 
Горбань Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до ЛОР-лікаря Гурської Т.В., залишилася дуже задоволеною! Дуже вдячна за оперативну допомогу, без сотень призначень і незрозумілих лікувань, які мені до того радили в іншій клініці.
 
JojiM Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - дуже високий фахівець у своїй галузі. Провела консультацію, поставила правильний діагноз і вилікувала і все це з позитивним настроєм!
 
Вікторіан Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний фахівець, знавець своєї справи. Неодноразово зверталася до Тамари Валеріївни Гурської. Тільки позитивні емоції. Рекомендую!
 
Андреа Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у лікарки Гурської з отитом після моря, підібрала хороше лікування, швидко і доступно все пояснила. Лікаркою залишилася задоволена. Найкращі рекомендації.
 
ІрмаЗум Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідував Тамару Валеріївну у зв'язку з хронічними проблемами з носом, і вона провела ретельне обстеження та діагностику. Що відрізняє її від інших лікарів, так це її терпіння та уважне ставлення до кожної моєї проблеми. Вона дала мені докладні пояснення щодо мого стану і рекомендувала найефективніші методи лікування. Результати були просто приголомшливими. Я нарешті позбувся болісних симптомів, і мій загальний стан значно покращився. Я наполегливо рекомендую ЛОРа Тамару Гурську усім, хто шукає професійного та турботливого лікаря.
 
JojiM Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли справа доходить до ЛОР-проблем, я без сумніву звертаюся тільки до Тамари Гурської. Її рівень знань і досвід вражають мене щоразу, коли я відвідую її клініку. Що відрізняє її від інших лікарів, так це її здатність точно і швидко діагностувати проблему. Вона проводить дослідження з високою точністю і визначеністю, і я завжди відчуваю, що перебуваю в надійних руках. Крім того, вона дуже доброзичлива і доброзичлива, що відразу ж створює комфортну атмосферу під час візиту. Якщо ви шукаєте видатного ЛОР-лікаря, безсумнівно зверніться до Тамари - вона просто найкраща!
 
Olga2000 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені можна контакти Гурської Т.В.
 
Вікторіан Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, телефони - 096 388-18-99, 095 751-31-63, 093 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Послуги отоларинголога Одеса (Послуги отоларинголога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: