Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращий реабілітолог Одеса (Найкращий реабілітолог Одеса)
Найкращий реабілітолог Одеса
Лорен Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий реабілітолог Одеса


Було проведено операцію на колінному суглобі, хірург виписав направлення на реабілітацію. можете порекомендувати грамотного реабілітолога, який зможе якісно відновити коліно.
 
EkaterinaFox Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися до Забранського В.В., на погляд це найкращий реабілітолог в Одесі, допоміг багатьом моїм знайомим. Кваліфікований і обізнаний лікар.
 
Somebbooddy Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Владислава Володимировича з остеохондрозом, усе докладно розповів, пояснив, як проходитиме лікування. Сьогодні було друге відвідування, ефект нереальний, лікар просто чудовий, відразу видно, професіонал своєї справи, та ще й людина з великої літери! Чуйний, грамотний, компетентний, з почуттям гумору. Незважаючи на те, що ще попереду лікування, вже зараз видно результат, по-перше, минула скутість, зникли болі в спині і з'явилося відчуття легкості. Однозначно раджу!
 
Persephonee Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Понад рік мучилася з жахливим болем у правій нозі. Після лікування у Владислава Володимировича почуваюся чудово. Дуже вдячна цьому лікарю. Він справді працює за покликанням. Буду рекомендувати всім своїм знайомим.
 
Галина1994 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар і фахівець своєї справи, що рідкість велика в наш час!
 
Sunflower7 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобався ефект після курсу, лікар від бога! Проблеми зі спиною та шиєю повністю зникли. Ефект чудовий!
 
Симха Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла вперше на прийом до Владислава Володимировича після безуспішних спроб у інших лікарів Арнаутова і Коваль вирішити свою проблему... Знайшла в нього підтримку і бажання допомогти. Пройшла курс процедур і відчула значне полегшення, за що дуже вдячна лікарю, за його небайдужість і золоті руки.
 
Григорій Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробив МРТ, поставили грижу в попереку, ходив по лікарях Коробейникову, Березовському, Граненку. Ставало ще гірше, життя перетворилося на пекло. Потім порадили звернутися до реабілітолога Забранського, і я пішов. Ефект я відразу відчув, болі знизилися на 50% і сказав, що ефект має бути ще кращим, якщо з першого разу пішло, і насправді до 10 сеансу в мене всі болі пішли.
 
Alyonka Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати де приймає Владислав Забранський і вартість прийому?
 
Persephonee Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович зараз приймає у себе вдома на вул. Б. Хмельницького 49, раніше працював у МКЛ №10 і приватній клініці "Вектор Плюс". Сеанс коштує 500 грн.
 
Korol000 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Поділіться, будь ласка, номером телефону доктора Забранського?
 
Симха Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Morozzzz Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Забранський пояснює зрозумілою мовою, лікує дуже ретельно, працює з віддачею, звідси і результат. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращий реабілітолог Одеса (Найкращий реабілітолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: