Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороший невролог Одеса (Хороший невролог Одеса)
Хороший невролог Одеса
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший невролог Одеса


Доброго ранку! Цікаво знати, які неврологи в нашому мегаполісі найкращі? Хочеться почути вашу позицію про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультувалася з багатьма, але знайти мені не вдалося розумного лікаря. Якщо, що ви знаєте про такого лікаря, який вам допоміг позбутися хвороби, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво бути в курсі, які фахівці медицини нині найкваліфікованіші, а то я вже давно в пошуку, і мої результати сумні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з вищезгаданою одеситкою, проходила лікування, у нас є такі лікарі, які на 100% найпрофесійніші в цій медичній класифікації, і я хочу їх радити, це - неврологи вищої кваліфікації Калюжна Тетяна Євгенівна і Патрашку Катерина Вікторівна.
 
Вілена Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую невролога Макаренко Олену Геннадіївну. Вона не тільки не мала достатніх знань у галузі неврології, а й не виявила належної уваги до моїх проблем. Не варто витрачати на неї час і гроші.
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Калюжна Тетяна - це лікарка від Бога! Я маю до неї довіру! Мабуть, на сьогоднішній момент, таких лікарів можна підсумувати на пальцях всього однієї руки за все життя. Найосновніші причини рекомендувати Тетяну Євгенівну - це знання, постійне прагнення підвищувати уміння, отже, володіння актуальними навичками, а також повне та вичерпне інформування хворого.
 
Mila26 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно шукала відмінного невролога. І ось знайшла! Порадили Патрашку Катерину Вікторівну - це найталановитіший лікар за весь час моїх пошуків. Вона унікальна у своїй кваліфікації, змогла допомогти мені з болями в попереку!
 
Ветта Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, найкращий лікар Патрашку Катерина Вікторівна, вона зробила неможливе - подарувала мені радість життя без запаморочень. Вдячна від щирого серця! Професіонал, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи професіоналізм. Лікар, який намагається і вміє реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Високоповажні городяни, зацікавили ці фахівці, можете надати контакти.
 
Єфросинія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Був дуже розчарований у неврологові Сергієві Францисковичі Фернандес де Рівес. Він не тільки не поставив релевантні запитання, а й запропонував неправильне лікування. Рекомендую обійти його стороною!
 
Апрелія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Передаю вам інформацію - Тетяна Євгенівна Калюжна веде прийом у клініці "Лікаріум", контактні телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Фіма Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
АнжелінаВ Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороший невролог Одеса (Хороший невролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: