Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий психотерапевт Одеси (Найкращий психотерапевт Одеси)
Найкращий психотерапевт Одеси
Мілена Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий психотерапевт Одеси


Після скорочення на роботі з'явилася агресивність, дратівливість.  Порекомендуйте психотерапевта, який мені допоможе з цим впоратися.
 
Діора Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені порекомендували Гончарову Тетяну Сергіївну, я залишилася дуже задоволена цим фахівцем.
 
Іона Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - чудова людина і прекрасний лікар! Дуже чуйний і добрий лікар. Допомогла в найскладніших і найважчих станах. Після бесіди з нею - легкість і впевненість. Прекрасний психотерапевт.
 
Леоніда Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу порадити кваліфікованого психолога Козлова Яна Леонідовича. Він - кваліфікований, висококласний фахівець, має великий досвід роботи.
 
Мілі Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович прекрасно розуміє, що кожна людина унікальна, і його індивідуальний підхід до клієнтів вражає мене. Він проводить детальне вивчення моєї ситуації, ставить глибокі запитання й уважно слухає, щоб отримати повне уявлення про мої проблеми та прагнення. Це дає йому змогу пропонувати індивідуальні та найефективніші рішення для моїх конкретних потреб.
 
Глорія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович володіє не тільки високим рівнем компетенції в галузі психології, а й емоційною інтелегентністю, що робить його унікальним дослідником і фахівцем-практиком. Його глибоке розуміння людської психології та емоційних станів дає йому змогу пропонувати точні й надихаючі рішення, що допомагають мені краще розібратися у своїх проблемах і рухатися вперед.
 
Оліса Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися, де приймає Ян Козлов?
 
Іона Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум, що знаходиться на Генуезька ½. Номер телефону - 093 5727387.
 
Томка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контакти Гончарової Тетяни?
 
Діора Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Іда Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Рада, що потрапила нарешті до такого професійного фахівця, як Козлов Я.Л. Уважно вислухав, делікатно розпитав і допоміг. Рекомендую його, всім кому потрібна допомога!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий психотерапевт Одеси (Найкращий психотерапевт Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: