Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Олеся Василівна Колосова Одеса відгуки (Олеся Василівна Колосова Одеса відгуки)
Олеся Василівна Колосова Одеса відгуки
Івга Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна Колосова Одеса відгуки


Дівчата! Цікавить ваша думка про гінеколога з МКЛ №10 Колосову Олесю Василівну. Поділіться своїм враженням про цього лікаря.
 
Светозара Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася зі своєю проблемою до Олесі Василівни за рекомендаціями. І не помилилася. Дуже чуйний, доброзичливий і чуйний лікар! Дійсно лікар з великої літери.
 
Лапуля Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна Колосова дуже грамотний і кваліфікований фахівець. Все завжди доступно пояснює, відповість на всі запитання. Тільки її лікування мені дуже допомогло, тепер постійно у неї спостерігаюся, як людина вона просто чудова! Усім раджу! Побільше б таких лікарів! Напевно, вона дуже любить свою роботу і це відразу відчувається!
 
QuinnAnna Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Колосова - природжений лікар. Вона професіонал своєї справи. Проста, добра, душевна, після неї до іншого лікаря не підеш. Її посмішка надовго запам'ятається. Такі лікарі зараз рідкість.
 
Наталія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар за покликанням! Одразу визначила причину моїх довгих мук, направила в стаціонар. Кілька лікарів за 3 роки не призначили адекватного лікування. Лікарів такого рівня на руках носити треба. Дуже чуйна, інтелігентна жінка.
 
Ярана Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже довго шукала хорошого гінеколога, який допоможе вирішити мою проблему! Ура, я його знайшла. Молода, розумна, чуйна, чуйна, чуйна, акуратна, розуміюча. Олеся Василівна вислухала мої скарги, призначила правильне лікування! Головне для пацієнта, це вилікуватися!
 
Irada Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Олесі Василівни з кандидозом. Лікар розташувала до себе з перших хвилин. Скрупульозний збір анамнезу, уважно вислухала всі алергічні реакції та підібрала оптимальну схему лікування. У майбутньому тільки до гінеколога Колосової! Відмінний фахівець! Рекомендую!
 
Павла789 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог! Просто обожнюю всією душею Олесю Василівну. Дуже акуратно і ніжно оглядає, а для мене це дуже важливо. Я пацієнтка-паніка, а Олеся Василівна завжди знайде слова, щоб моя паніка зійшла нанівець, за що я ціную цього лікаря і поважаю! Дуже чітко ставить діагнози, нічого зайвого не придумає. Чітко і по справі.
 
Кая Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Близько півтора року спостерігаюся у Колосової Олесі Василівни. Вона фахівець своєї справи. Допомогла знайти "корінь" моєї проблеми. Усе пояснила, підібрала правильну тактику лікування.
 
Angelica Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла до Олесі Василівни після невдалого лікування в іншого гінеколога. Призначила логічне і правильне лікування, виходячи з мого діагнозу, все чітко обґрунтувала, розповіла і провела огляд. Зараз я перебуваю в процесі лікування, і я вже відчуваю поліпшення, зменшення болю, настрій змінюється на краще.  Рекомендую цього лікаря!
 
Кирила Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Олесі Василівни.
 
QuinnAnna Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте їй на особистий номер телефону і домовляйтеся - 380966717563.
 
Мекаела Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний професіонал своєї справи! Усім рекомендую, рідко зустрінеш таких фахівців.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Олеся Василівна Колосова Одеса відгуки (Олеся Василівна Колосова Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: