Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороші урологи Одеса
Клеопатра Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші урологи Одеса


Усім привіт, підкажіть саме знавця уролога, тому що була у багатьох. Потрібен чудовий фахівець у якого ви лікувалися або ваші знайомі.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Готова порекомендувати Колосова Олександра, який на сто відсотків найпрофесійніший у даній сфері і до кого можна рекомендувати приходити без ризику за здоров'я.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю Колосова Олександра Миколайовича давно. Від інших чув позитивні відгуки. Компетентний лікар. Мені допомагає завжди ефективним лікуванням. Рекомендую.
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар. Спеціаліст реально вищої категорії, таких дуже мало в нашому місті. Якщо є проблеми, записуйтеся саме до Колосова О.М., все по поличках розповість, як і що, на всі запитання відповість. Рекомендую!
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов О.М. - цей лікар-Бог, твоє життя в його руках, моя ситуація вкрай важка, життя висіло на волосині, але він впорався, на все життя запам'ятала його як особистість, як лікаря, хочеться, щоб такі лікарі за життя були нагороджені орденом.
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар, професіонал своєї справи. Лікуюся від простатиту вже не вперше, ніколи мені не проводили такого комплексного обстеження. Після лікування всі скарги припинилися.
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Задоволена, що потрапила саме до Олександра Миколайовича, дуже грамотний уролог Все розповів, заспокоїв. Уважний. Дуже гарне ставлення до пацієнтів, пішла зі спокійною душею.
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапив я до Олександра Миколайовича за порадою знайомого, з проблемою, іменованою як простатит. Де і в кого я тільки не намагався позбутися цієї недуги, але тільки доктор Колосов допоміг мені і вилікував. Видно, що він лікар за покликанням і клятва Гіппократа для нього не порожнє місце, а справа, якою він займається, йому самому подобається. Сподобався його підхід до справи, видно, що він зацікавлений у тому, щоб вилікувати пацієнта.
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте телефони цього уролога?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
0967424737 - Колосов Олександр Миколайович
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар справді хороший, багато раніше про нього чув, а зараз переконався!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: