Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порадьте хорошого психоаналітика в Одесі (Порадьте хорошого психоаналітика в Одесі)
Порадьте хорошого психоаналітика в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте хорошого психоаналітика в Одесі


Доброго дня! У моєї доньки трапилася несподівана життєва ситуація. Потрібна консультація перевіреного психоаналітика, порадьте, будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже заманливо дізнатися про такого фахівця, бо була у багатьох, але результату не було, а тільки погіршення.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Заманливо прочитати про професійного фахівця, який зараз з'явився у нас у місті. Може, якщо порадите, обов'язково сходжу.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала таких доків - це Гончарова Тетяна і Козлов Ян. Чудові професіонали своєї справи, раджу до них звернутися, вони справді сприяють у вирішенні важких ситуацій.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Одна з особливостей, яку я знаходжу в Яна Леонідовича, це його здатність вислуховувати й почути мої справжні почуття та думки, навіть коли я не можу знайти слова, щоб висловити їх. Він ставить глибокі запитання і допомагає мені розібратися в собі та своїх емоціях. Ян Леонідович також пропонує практичні інструменти та стратегії, які допомагають мені застосовувати процеси самодослідження та саморозвитку в повсякденному житті.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна заглиблюється в проблеми пацієнта, уважно і доброзичливо ставиться, професійний психолог. Мої очікування виправдалися.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - справжній професіонал, чиї знання і досвід у галузі психології вражають. Він постійно розвиває свої навички та знання, стежачи за останніми тенденціями та дослідженнями в галузі психології. Його ентузіазм та відданість своїй професії є надихаючими та мотивуючими.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна - відмінний психолог. Професіонал своєї справи. Вона намагається повністю перейнятися тими питаннями, в які ти її присвячуєш, співпереживати і співчувати, а в цій професії це дуже важливо. Допомагає розібратися в ситуації, максимально відверта. Буду продовжувати й надалі працювати з нею.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Тетяни Сергіївни за рекомендацією знайомих, яким вона дуже допомогла. Це перша лікарка, яка відповіла на всі мої запитання, пояснила план лікування, де треба підтримала, де треба "струснула".
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Я без вагань рекомендую Яна Леонідовича як видатного психолога. Його теплота, емпатія та глибоке розуміння людської психології роблять його ідеальним партнером у процесі самодослідження, зростання та розвитку. Якщо ви шукаєте підтримку та допомогу у вирішенні особистих проблем, Ян Леонідович буде надійним та ефективним психологом, який допоможе вам досягти бажаних результатів.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочу записатися до Козлова Яна, можете повідомити її контактні дані. Якщо не складно поділіться даними і Тетяни Гончарової.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов веде прийом у клініці "Лікаріум, зателефонувати йому можете за особистим телефоном - 093 5727387.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порадьте хорошого психоаналітика в Одесі (Порадьте хорошого психоаналітика в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: