Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи Одеса відгуки (Флебологи Одеса відгуки)
Флебологи Одеса відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Флебологи Одеса відгуки


Привіт усім! Цікаво знати, які флебологи в нашому мегаполісі чудові? Хочеться знати вашу точку зору про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася в багатьох, але не змогла знайти правильного лікаря. Якщо ж ви володієте інформацією про такого лікаря, який вам допоміг позбутися хвороби, порадьте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво дізнатися, які фахівці медицини в реальності найграмотніші, а то я вже віднедавна в пошуку, і мої оцінки невтішні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з вищевказаною думкою, лікувалася, у нас є такі лікарі, які на 100% найграмотніші в даній медичній класифікації, і я можу їх порадити, це - флебологи найвищої спеціалізації Дмитро Михайлович Залевський і Чайка Михайло Олександрович.
 
Надія82 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся, лікувалася у Дмитра Михайловича Залевського. Скажу за нього, як за найкращого лікаря в цьому напрямку. Мій діагноз міг закінчиться на операційному столі, але з лікуванням у лікаря Залевського обійшлося все благополучно. Можу його радити.
 
Бека Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Залевський Д. М. - це талановитий лікар! Я йому довіряю! Мабуть, на сьогоднішній день, таких лікарів можна перерахувати на пальцях всього однієї руки за весь час. Найважливіші причини рекомендувати Дмитра Михайловича Залевського - це знання, постійне прагнення підвищувати майстерність, а відтак володіння сучасними знаннями, а також повне й докладне оповіщення пацієнта.
 
Славяна75 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала Чайку Михайла Олександровича за порадою знайомої. Вдячна йому за високий професіоналізм і найтоншу роботу. Але найголовніше - це лікар, який любить і знає свою справу. Якщо є проблеми з варикозним розширенням, звертайтеся до нього. Усім раджу.
 
Абігаль Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович Чайка - прекрасний, грамотний лікар, призначив чудове лікування, яке почало діяти вже найближчими днями. Дуже задоволена якістю обслуговування.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні відвідувачі сайту, викликали інтерес ці лікарі, можете надати інформацію про цих лікарів?
 
Кирюша748 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Надсилаю вам дані - Михайло Олександрович Чайка працює в МКЛ № 10 на Малиновського 61а, телефон 0976447223.
 
Тома45 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю вам інформацію - Дмитро Михайлович Залевський працює у 2-му хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9, контактний телефон 0971039911.
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно написали, що флеболог Чайка і лікар Залевський найкращі фахівці в місті, знаю на індивідуальному досвіді. У цій сфері, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Burova Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи Одеса відгуки (Флебологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: